Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RES

Głośność steam

Polecane posty

Witam! Zaczne od tego że niedawno miałem formata dysku C (miałem wtedy win7 po formacie mam XP), dysk D na którym był steam (oraz gry na nim) został nienaruszony. Po zainstalowaniu sterowników (stery do płyty głównej z płytki CD, realtek, najnowsze sterowniki graficzne z nvidia.com) i programów (avast!, xfire) zachciałem sobie zagrać ze znajomym w l4d2. W grze dzwięk był taki jak powinen, ale gdy nawiązałem z kolegą czat głosowy zorientowałem się że słysze go bardzo cicho sam l4d2 działał głośno ale głos kolegi był cichy, (rozmówca mówił normalnie, prawie wszystkie kreski były zapełnione) zwiększanie głośności odbieranego dzwięku nic nie dało (sam steam działa cicho, wnioskuje to po niezbyt głośnych komunikatach przychodzącej rozmowy). Na 7 wszystko bylo ok, jest jakiś sposób na zrównanie głośności steama i reszty programów? Albo chociaż ściszenia reszty systemu podczas rozmowy?sad_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Steamie wchodzisz w Widok > Ustawienia, a następnie w zakładkę Dźwięk.Tam masz suwak odpowiedzialny za głośność mikrofonu.

Drugi suwak głośności mikrofonu znajdziesz w ścieżce: Start > Programy > Akcesoria > Rozrywka > Regulacja głośności.Tam naciśnij na Opcje > Właściwości i ustaw urządzenie na Input. Powinieneś zobaczyć kilka pasków, w tym ustawienie głośności mikrofonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...