Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pustulka

Problem z Adobe Photoshopem CS3

Polecane posty

Postanowiłam, że ściągnę sobie z oryginalnej strony Adobe 30-dniową wersję Photoshopa. Wszystko ładnie, pięknie tylko, że przy instalacji wyskakuje mi komunikat, abym włożyła płytę o.O Może coś, gdzieś trzeba ustawić, nie wiem. Jak ktoś wie dlaczego tak się dzieje to proszę o poradę ;) Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam, że ściągnę sobie z oryginalnej strony Adobe 30-dniową wersję Photoshopa. Wszystko ładnie, pięknie tylko, że przy instalacji wyskakuje mi komunikat, abym włożyła płytę o.O Może coś, gdzieś trzeba ustawić, nie wiem. Jak ktoś wie dlaczego tak się dzieje to proszę o poradę ;) Z góry dzięki.

Spróbój jeszcze raz sciągnąc fotoshopa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co dzięki. Próbowałam ściągać go już chyba z 10 razy i albo występował ten komunikat albo w ogóle nie próbował instalować.

Edit:W sumie to przedstawię wszystko od początku od końca.

Na początku miałam zainstalowaną tą 30-dniową wersję, ale odinstalowałam, ponieważ postanowiłam, że spróbuję ściągnąć pełną wersję. I pierwszy raz jak ściągnęłam to instalowały mi się wszystkie dodatki do Photoshopa (Adobe Bridge itp), a sam Photoshop nie. Był niby jakiś błąd. Więc ściągnęłam kolejny raz z innego torrenta. Tym razem było napisane: Adobe Photoshop CS3 nie może być zainstalowany, ponieważ jest w konflikcie z: Adobe Photoshop CS3" o.O Okazało się, że zostały się jakieś ślady po tamtym programie. Usunęłam wszystko, z rejestru również. I to też nic nie dało. Czyżby pozostało mi tylko jedno wyjście: sformatowanie? Proszę o jakieś inne rozwiązania.

Ostrzeżenie za piractwo.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

worship.gif Sorry Winetou.

Ty walcz pc.gif a ja w międzyczasie założę sobie obraz partycji C w jakieś pół godzinki i doinstaluję PS-uja bez żadnego kłopotu.

A rady tyczyły się pirackiej wersji PS-a pustulki, która zakładała temat.

Nigdzie nie pisałem, że udzielasz "pirackich rad" więc zastanów się trochę, co czytasz, kogo czytasz i co potem dopisujesz ludziom do postów. confuse.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Pomysł z tymi folderami nie wypalił. Nadal nie mogę zainstalować Photoshopa.

Zatem pozostaje Ci poczekać na jakiś genialny plan Wielkiego Walczyciela :sleep:

W międzyczasie zrób szybki format i po kłopocie.

A jak się jeszcze z czymś kolega odezwie - zapamiętasz sobie na przyszłość.

Oby tylko było bardziej pomocne niż te gruszki na wierzbie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem pozostaje Ci poczekać na jakiś genialny plan Wielkiego Walczyciela :sleep:

W międzyczasie zrób szybki format i po kłopocie.

A jak się jeszcze z czymś kolega odezwie - zapamiętasz sobie na przyszłość.

Oby tylko było bardziej pomocne niż te gruszki na wierzbie :(

Odezwało się dziecko Neostrady. Słuchając twoich rad to sie domyślam że ty chyba robisz gdzieś tak 4 formaty dziennie, weź sie lepiej nie odzywaj jak sie nie znasz.

@pustulka może porostu wypal pliki instalacyjne na płytkę i zniej zainstaluj photoshop-a. Jeśli błąd będzie się dalej pokazywał to wysłałem ci PW z adresem bardzo pomocnego forum na którym nie ma "specjalistów" z rodzaju "XanTyp -a"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pustulka >> Nie kradnij, poszukaj innego programu. Zainteresuj sie GIMP'em. Nie wiem, jak on wypada na tle CS3, ale z cala pewnoscia to kawal porzadnego softu.

Wypada dość słabo, zwłaszcza że w stosunku do wersji CS2 wprowadzono znaczną ilość usprawnień - jednak jak na freeware, to GIMP oferuje faktycznie spore możliwości, z darmowych programów prawdopodobnie największe.

pustulka

Ja uderzę trochę z innej beczki.

Wszystko zależy od tego, do czego ten program ma służyć. Jeśli ogólnie do grafiki, to faktycznie - PS, PSP, Gimp - praktycznie nic innego, godnego uwagi nie ma.

Jednak jeśli chodzi tylko i wyłącznie o obróbkę zdjęć, wtedy polecam zainteresować się Adobe Lightroom (bądź odpowiednikami innych firm, jakiś w miare solidny freeware tez się pewnie znajdzie). Jest w nim wszystko co potrzebne, nawet do zaawansowanej obróbki, a przy tym jego cena jest o wiele niższa niż PSCS3. Od siebie polecam do takich zastosowań własnie Lightroom - bardzo wygodny, z dużymi możliwościami, może nie najszybszy - ale warto :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...