Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M44ster

Rozwiązany: Zawieszanie się komputera.

Polecane posty

Witam. Otóż pojawił mi się problem jak w temacie.. Jest to bardzo dziwne , gdyż nigdy wcześniej nie miałem tego problemu. Dbam o swój sprzęt jak o dziewczynę. Natomiast specyfikacje wyglądają tak..:

Intel Core E6600 3.06GHz

6GB DDR2 800MHz RAM

GIGABYTE radeon HD6850 OC version

OCZ ModXstream pro 600W

Asus P5B motherboard

Problem mam od dzisiejszego wieczora grając w grę Battlefield 3 jednak zdecydowałem się szybko o tym tu napisać.. Gram na low więc komputer radzi sobie spokojniutko i nie hałasuje. Jednak mam pewne obawy , że to moja wina .. dziś po czyszczeniu komputera "segregowałem" kable , żeby było wewnątrz mniej chaosu . Troszkę się mocowałem czasami by coś wypiąć i wpiąć - możliwe , że uszkodziłem coś np. uderzając o coś wtyczką? Poza tym odpiąłem też taśmę by poprowadzić ją pod kablami (lubię porządek) spowrotem ją potem przypinając - możliwe, że wina zawieszania się leży w niedopięciu taśmy?

Cały wieczór dziś gram w Battlefielda 3 więc nie wiem czy zawieszanie się występuje tylko podczas gry.. wiem , że powinienem się upewnić ale wolę nie czekać. To naprawde dziwne .. dosłownie nigdy nie miałem tego problemu.

PS: po restarcie systemu ( windows 7 ultimate 64 bit ) zawsze wyskakuje tabliczka z błędem . Następnym razem zrobię screen. Wiem jedynie , że nazwa błędu to przeklęty " bluescreen " , który ironicznie się wcale nie pojawia..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź te podłączenia i popatrz, czy nic nie wygląda podejrzanie. Przetestuj kompa w innych grach (w "zwykłym" użytkowaniu) i wrzuć ten obrazek "BSoDka". W tej chwili, nie da się niczego na ten temat powiedzieć (napisać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nigdy wcześniej od premiery się nie działo :(. Z czym może się gryźć? Niedawno był też patch do origina ale wątpie by zmieniali coś w BFie .. Jeśli to nie ustąpi to reinstaluję grę.. jeśli też nie da rady - zrobię format. Oby tylko po tym wszystkim nie okazało się , że cały czas zawiesza bo wychodziło by na to , że to już wina sprzętu :\.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten screan nie wiele daje. Skopiuj całość bo jak dobrze pamiętam to się da. Albo wyłącz automatyczne uruchamianie komputera po awarii(właściwości mojego komputera, zaawansowane ustawienia systemu, odzyskiwanie i uruchamianie i odznacz uruchom ponownie w przypadku awarii). W tedy wyświetli Ci się BSOD i będziesz widział jaki plik spowodował błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...