Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joppcio

Nietypowy problem z internetem

Polecane posty

Witam Was serdecznie. Od kilku dni mam dość nietypowy problem z internetem, który postaram się w jak najprostszy sposób wyjaśnić. Teoretycznie, internet działa. Mogę normalnie przeglądać strony i korzystać z niego bez większych przeszkód. Ale jak się okazuje, internet nie działa w pełni.

Po 1. Gdy próbuję pobrać jakiś plik z internet (np. zdjęcia z maila), to po kilku minutach normalnego pobierania, nagle pojawia się informacja "Błąd sieci",a pobieranie się kończy.

Po 2. W programie TeamSpeak 3, praktycznie co kilka minut rozłącza mnie i ponownie łączy na kanał.

Po 3. W cliencie gry League of Legends (Client to takie... no menu główne powiedzmy) co chwila dostaję "Connection Timeout". Jednak gdy uda mi się uruchomć mecz, to nie mam żadnych disconnectów, lub lagów i mogę normalnie, bez problemów grać.

Po 4. Na Steamie dostaję co chwila disconnecty, apo sekudznie ponownie jestem łaczony do sieci Steam.

Po 5. Na youtube filmiki ładują mi się tylko przez ok. minutę, a potem musze ponownie właczyć film, by buforował się dalej.

Do połączenia z internetem używam router TP-Link TD-W8950ND, łączę się bezprzewodowo. Na komputerze mam Windows 7. Internet mam z Netii.

Ps. W Diangostyce Routera znalazłem coś takiego http://i.imgur.com/v9PhT.jpg. Może to ma jakiś związek z problemem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...