Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr DooM

Metin 2

Polecane posty

Z góry zaznaczam, że nie znalazłem zadnego tematu o tej gierce w tym dziale.

Metin 2 jest grą MMORPG (nie jestem obeznany w tym bo dla mnie to pierwszy kontakt z tego typu produkcją) usadowiony w realiach Dalekiego Wschodu (a dokładniej starożytnych Chin).

Można ją pobrać z http://www.metin2.pl/ jest to darmowa gra, grafiką mogąca przypominać World Of Warcraft (ciekawi mnie jak ta gierka spodoba się Eldowi :?: bo podobno jest wielkim fanem WoW).

Do wyboru mamy (tylko :cry: ) 4 postacie zaczynając od zwykłego Wojownika przechodząc przez uroczą zabójczynię klasy Ninja oraz nie mniej boją, ale równie ładną i niebezpieczną Szamankę kończąc na demonicznym wojowniku Sura. W chwili obecnej ta gra jest w fazie otwartych beta-testów, ale już w tym etapie zostały otworzone 2 serwery (jednym słowem gra ma swoją popularność :D ).

Na tym będę już kończył. Więcej informacji znajdziecie na stronie gry i mam nadzieję, że nie pomyliłem działów (uwierzcie mi miałem ogromne rozterki gdzie władować ten post bo tak naprawdę mógł by się nadawać do działu "Gry", ale że to "sieciówka" to pozwoliłem sobie ją tutaj zamieścić), za błędy ortograficzne, językowe i stylistyczne bardzo przepraszam (o 5:20 rano ciężko jest myśleć). A jakby ktoś miał ochotę zagrać w tą grę to jestem na drugim serwie a mój nick jest taki sam jak tutaj.

PS.Gra jest w polskiej wersji językowej :!:

Info dla moderatorów jeżeli nastąpiło złamanie regulaminu to temat proszę zamknąć, przenieść lub wykasować, aby nie zaśmiecał forum.

Krótkie uzasadnienie czemu zdecydowałem się na oddzielny temat dla Metin2 i co mnie skłoniło, aby umieścić ją na tym a nie innym forum:

1. Jak każdy się domyśla gry tej nie kupi się w żadnym empiku, na Steam'ie czy innym Amazonie :wink:

2. Zakładać się nie będę bo jak przeczyta to któryś z redaktorów CDA to przegram, ale mogę być pewien, że nie zobaczę recenzji tej gry w żadnym magazynie (swoją drogą co ma piernik do wiatraka?)

3. Gra ta nie jest wersją pełną, demo czy freeware (mam nadzieję, że się nie pomyliłem z pisownią) a to dlatego, że w chwili kiedy to piszę gra jest w wersji beta wyłapywane są wszelakiej maści babole (głównie to w tłumaczeniach).

4. Metin2 zasługuje na specjalną uwagę dla graczy którzy nigdy nie mieli styczności (tak jak ja) z MMOG (Massive Multiplayer Online Games) a boją się wydawać grubych pieniędzy na naprawdę porządne tego typu gry (wspomniany już World Of Warcraft czy Guild Wars) i nie są pewni czy im się spodobają.

5. Ja mogę mówić swoje, kilkunastu użytkowników swoje a i tak ostateczne zdanie będą mieli Administrator i Moderatorzy

:wink::D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również serdecznie polecam tę miodną gierkę :!: To mój pierwszy MMORPG i od razu zakochałem się w tym gatunku. Gram na kanale pierwszym w królestwie Jinno(stronka naszego królestwa www.jinno.yoyo.pl) mam 21lvl, a mój nick to Firnomir.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z moim lvl mozna robić wypady na orków ? i jak dojść do innego królestwa ??

Nie próbowałbym.Ja mam 27 i ledwo daje sobie rade a do tego mam 340 pkt ataku (78 siły) co do podróży po świecie to tylko i wyłącznie teleportami albo tymi zwykłymi albo poprzez staruszka.Możesz jeszcze iść do specjalnego świata tzw "na małpy" (strażnik legowiska) i spróbować załatwić główną małpe.Proponuję jednak wziąć conajmniej 6 kompanów z podobnym lvl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no ludzie ja sciagam , instaluje dobra wszystko ok niby skrot na pulpicie sie nie zrobil ale szczegół. dobra wlaze do folderu klikam launcher a tam zamiast metina to sie odpala wstepne wczytywanie i ta reklama stronki metina ... nie wbija na gre i nie ma nic do wciskania ...... jak ja go mam do ** odpalic ??? pls help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzil bym jeszcze raz sciagnac to jedyny sposob :), a gierka kiedys bylem "fascynatem" Diablo 2 no i mozna powiedziec ze Metin 2 ma to cos w dodatku w 3D, a zabawa zaczyna sie dopiero od wstapienia do gildii naprawde milo, no i w dodatku wszystkie postacie sa zywe. Naprawde czsami jest tloczno i nie trzeba specjalnie szukac kompanow do wspolnych questow lub pojedynku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój pierwszy post na tym forum więc trzeba się postarać 8) Gra jest naprawde dobra, najwięcej może nudzić między 23 a 30levelem. Potem jest już tylko lepiej(wiecie, nowa broń, gildie te sprawy). Mój nick w grze - Erragon 37lvl i gildia NIKE. Pomoge dołączyć do gildii jak ktoś jest zainteresowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj gram sobie ninja archerem, mam już 24 lvl. Expie sobie na zaprzysiezonych, a ty nagle wyskakuje DEATH7 i ksuje cały czas. Po 10 minutach zaczął we mnie bić to to ja też go biłem, aż w końcu zabiłem. Później dalej mnie qtakował i mnie zabił. A później traciłem na randze aż do "okrutny". Mi gra BARDZO się spodobała, ale niestety jest dużo takich n00bów jak DEATH7, a to psuje radość płynącą z gry. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna:D Mam 17 lvl Sura BM, i 7 lvl Body Warrior. A tak wogule to gra ktoś na .us Metin 2? Tam 20 lvl sie bije w niecała godzine:D Za colevelowa misje jest 90%!! Nie tak jak w polskim 10%, ale to świadczy o tym że POlski metin nie jest dla noobow xD, a tak wogule to jakby ktoś zaczyna grac to zapodam taki mały poradnik zeby nie było pytań którą klase wybrac:

By ME!(na forum metina jest lepiej opisane tu tak po krótce)

SURA Człowieczek który dał nasienie do swojej ręki i ma ja taka demoniczna xD

-BM Najlepsza posatc na PvP, postrach na wojnach :) Lecz bardzo slaba w PvM,(Player vs. Mob), to znaczy że sie słabo expi, i bardzo wolno.Dobra do PvP ponieważ Ma 2 skille dające jej przewage:P jeden to taki dzieki któremu zamiast hp leci mana a 2 taka kulka co na m1(master1) zabiera po 800 hp co 3 sekundy:)

-Weapon Expi sie nia prawie tak samo jak warkiem! Bardzo szybko wbije sie wysoki lvl. Do PvP taka sobie, na wysokim lvl moze byc.

WARRIOR

-Body, skupia się na ciele, szybko sie nim expi, ma duzy atak i obrone, Skille takie jak aura miecza(fajnie wyglada), czy berserk

-Mental, Skupia sie na Vitalnosci i Obronie przy dobrym buildzie, ta postac jest na PvP NIE DO ZABICIA, ale ona tez niczego nie ubije, ma masee hp i maly atak.

NINJA

-Dagger, Powiem tyle: szybki atak(bardzo szybki, z 3 uderzenia na sekunde), obrazenia małe-srednie, Ma niewidzailnosc!!! To jest super skill do PvP, ludzie nie widza zioma xD, a gdy dagger zatakuje przy niewidzialnosci od tyłu, obrazenie sa wieksze.

-Archer, Tutaj wiele nie trzeba gadac, luki:) Dobre skille ognista strzala na ma1 zabiera po 1 k hp, wiecej nie powiem bo nie grałem.

SZAMANKA

-Dragon CZary....czary...czary ofensywne:) Tutaj tez duzo nie powiem nie grałem.

-Healer Sama nazwa mówi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc?? Pobrałem co trzeba, założyłem konto i potwierdziłem rejestracje i jak wpisuje swój login i hasło to pisze ze łączy z serverem i po chwili wyskakuje BLOCK_LOGIN !!! Co robic? Juz próbowałem zakładać nowe konto ale i tak ciągle mi to samo wyskakuje. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa... to ja tego nie wiedziałem. Mój kumpel mi oczywiście nie raczył nic powiedzieć(buc jeden :) ) A na Twierdze rzeczywiście mi sie udało lognąć. To jeszcze spytam którą klasą grać jak to jest moja pierwsza styczność z tą grą?? Tylko nie mówcie "przeciesz kilka postuf wyszej masz napisane" bo tam sa tylko opisane klasy, a mi chodzi czym najlepiej dla początkującego? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...