Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nestfrom

Szukam programu do obróbki ścieżki dźwiękowej z filmu

Polecane posty

W programie SUPER jest możliwość konwersji do wybranego formatu audio. Co do łączenia to wystarczy nawet Windows Movie Maker - wyciszasz w nim ścieżkę zawartą w filmie i dokładasz plik audio. Tylko w przypadku tego programu synchronizacja przy podglądzie jest inna i w wyeksportowanym pliku inna, dlatego najpierw zapisz projekt, potem wyeksportuj plik i ewentualnie popraw w projekcie i wyeksportuj jeszcze raz, jeśli nie będzie dobrej synchronizacji - dotąd aż będzie ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam Movie Makera. Korzystam ostatnio tylko z Freemake i sprawuje się doskonale, jeżeli chodzi o kompresję. Wiem, że jest w nim możliwość edytowania filmów, ale nie wiem w jaki sposób sklecić nowy, uprzednio wyeksportowany i ucięty plik audio z wyciszonym filmem. Rozumiem, że na razie wygląda to tak: 1) eksport pliku audio z filmu w programie SUPER 2) wyciszenie filmu w programie Freemake Video Converter 3) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nestfrom

1. Wyeksportuj ścieżkę dźwiękową z pliku do osobnego pliku audio (np. za pomocą polecanego przez helmuda programu).

2. W Audacity usuń to opóźnienie.

3. Za pomoca np. Windows Media Maker, lub Virtual Dub wycisz ścieżkę dźwiękową, która jest w jednym pliku z filmem i dodaj tą zmodyfikowaną.

@babol23

Ja bym raczej nie ufał portalowi, który, po pierwsze wykorzystuje popularność portalu dobreprogramy.pl umieszczając w tytule frazy "dobre" i "programy", a w dodatku oferuje pobieranie programów, z których korzystanie łamie regulaminy usług takich jak youtube i prawo (np. Free Youtube to Mp3 Converter), polecanego przez osobę z jednym postem na liczniku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...