Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adrianek14

Jakim programem nagrywać wideo z gier?

Polecane posty

Witam, jakim programem nagrywać wideo z gier? Planuję nagrać jakąś serię Let's Play i nie wiem czym mam to zrobić. Bardzo mi zależy na tym, aby ten program był legalny i bez żadnych limitów czasowych. No i żeby to jakoś wyglądało, nagrywałem programem ''Free Screen To Video'' i wygląda to tragicznie. Obraz mi ''mruga''...

Z góry dziękuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HyperCam to największy syf, jaki można sobie wyobrazić, jeśli idzie o coś innego, niż nagrywanie pulpitu. Dobry jest bandicam (wersja darmowa masz aż 10 minut na raz, możesz sobie posklejać materiały). Kupisz pełną wersję, to i tych limitów nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat na tego typu pytania, ale ten problem można zniwelować, zwyczajnie zmniejszając głośność dźwięków w menu gry.wink_prosty2.gif Jeśli nie chcesz tego robić w grze, można to zrobić później w praktycznie dowolnym programie do montażu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Już wiem jak smile_prosty.gif teraz kolejny problem, dźwięki z gry górują nad moim głosem. Tzn. mój bardzo słabo słychać w stosunku do gry.

Ja niestety nie znam Xfire, ale wiem że w programie Action! jest opcja dopasowywania dźwięku (wybierasz który dźwięk jest dominujący- mikrofon czy gra) poniżej zamiescilem obrazek pokazujacy tę opcję.

Jak będziesz chciał pobawić się tym programem to wersja trial nie ma żadnych ograniczeń przez 30 dni i możesz ściągnąć program ze strony www.mirillis.pl

beztytuukce.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat na tego typu pytania, ale ten problem można zniwelować, zwyczajnie zmniejszając głośność dźwięków w menu gry.wink_prosty2.gif Jeśli nie chcesz tego robić w grze, można to zrobić później w praktycznie dowolnym programie do montażu.

To nic nie daje :(

Edit: Już wiem jak smile_prosty.gif teraz kolejny problem, dźwięki z gry górują nad moim głosem. Tzn. mój bardzo słabo słychać w stosunku do gry.

Ja niestety nie znam Xfire, ale wiem że w programie Action! jest opcja dopasowywania dźwięku (wybierasz który dźwięk jest dominujący- mikrofon czy gra) poniżej zamiescilem obrazek pokazujacy tę opcję.

Jak będziesz chciał pobawić się tym programem to wersja trial nie ma żadnych ograniczeń przez 30 dni i możesz ściągnąć program ze strony www.mirillis.pl

beztytuukce.png

Przy próbie uruchomienia wyskakuje mi błąd: ''Nie znaleziono porządkowej 380 w bibliotece dołączanej dynamicznie COMCTL32.dll''. Mam system XP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie uruchomienia wyskakuje mi błąd: ''Nie znaleziono porządkowej 380 w bibliotece dołączanej dynamicznie COMCTL32.dll''. Mam system XP.

Ten błąd Ci wyskoczył, bo Action działa poprawnie tylko w systemach Windows Vista, Windows 7 i Windows 8.

Jeżeli masz XP to pomysł torne2179 wydaje się być niezły, z tym że nie wiem jak to utraci na jakości....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...