Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brick

Okropny problem z interentem - spadek szybkości :(

Polecane posty

Witam. Zazwyczaj prędkość mojego interentu wynosi 700-800 kb/s. Niestety od jakiegoś tygodnia prędkość ta spadła do 50-80 kb/s sad_prosty.gif Czy ktoś wie jak to naprawić? Proszę o pomoc.

EDIT: Już działa normalnie smile_prosty.gif

EDIT: Następnego dnia znowu się coś zepsuło sad_prosty.gif U mojego brata który też korzysta z tego samego routera co ja jest normalna prędkość, a u mnie jest strasznie niska, ma ktoś jakieś rozwiązanie?

A i jeszcze dodam, że np. na Steamie ściąga na max. prędkości, na to wygląda, że to coś z przeglądarką :(

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo spadek prędkości w plus-ie miałem około 5 Mgb a mam 0,49 Mgb a limit jeszcze nie przekroczony. Mam 10 gb miesięcznie i bez limitu między 0.00 a 12.00.

Plus nie odpowiada na @ a dwu godzinna rozmowa z biurem obsługi nic nie zmienił.

to ostatni test.

Oddałem modem na gwarancji w plusie i na razie nic. dostałem modem zastępczy i też nie pomogło. ale gdy włożyłem kartę z internetu do smartfona i użyłem go jako ruter prędkość jest taka jaka była wcześniej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rybak79

Jeśli jest to pierwszy raz, to masz tylko zasięg EDGE czy łapie też 3G? Jeśli tylko EDGE wina jest Plusa. Dzieje się tak ostatnio w różnych sieciach od Play, Plus po Orange. Telefon do BOK powinien pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz karta sim jest w HTC Wildfire i prędkość wynosi 27.87 Mbps więc moę ściągać z szybkością 3.48 MB/sec

Test przeprowadziłem na http://test.4web.pl

http://www.speedtest.pl/test/51592146

/

281.50kbps tyle jest przez modem, a tyle przez telefon HTC z tej samej karty sim plusa internetowej 33.85 Mbps

możesz ściągać z szybkością 4.23 MB/sec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są nowe maszty z nową "niby" lepszą technologią i sprawa została wyjaśniona. Wysoki transfer osiągam na nadajnikach aero2 (900mhz), po analizie na innym forum, doszliśmy do wniosku, że prędkość diametralnie spada na nadajnikach plusowskich (2100 mhz). Rozwiązanie - Zakup modemu, który umożliwia wymuszenie transmisji w hspa+ 900mhz. Modem ZTE poszedł w odstawkę, ciągłe "skakanie" po częstotliwościach w mojej lokalizacji, było strasznie uciążliwe.

Temat zamknięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...