Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uppercut

Rozwiązany: Brak połączenia z internetem na nowym komputerze...

Polecane posty

Witam,

Chciało by się powiedzieć - to znowu ja, Zakładam kolejny temat, bo mam kolejny problem...

Na nowym komputerze z windowsem 7 64bit nie działa mi internet po kablu. Działa za to przez wi-fi na laptopie, z którego piszę. Dzwoniłem do swojego providera i jeden z pracowników pytał się mnie jaki kolor ma dioda w karcie sieciowej... może ustale kilka rzeczy

Mam następujący sprzęt

Karta: Vertex3D ATI HD6850 X-Edition 1GB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-Express

Procesor: Intel Core i3-2120 LGA1155 BOX

Płyta główna:Asrock H61M-S Intel H61 LGA1155 (PCIE/DZW/VGA/GLAN/SATA/DDR3)

Jedyne co mruga to diody na modemie, nie wiem o co chodziło pracownikowi na wsparciu technicznym. Na starym kompie wpiąłem kabel od modemu w to samo miejscu co w nowym, tam działa internet, na nowym kompie już nie.

W panelu sterowania nie ma śladu o istnieniu karty sieciowej, więc pracownik zasugerował, że albo jej nie ma albo jest wyłączona albo nie ma sterowników.

Ja nie wiem jak mam sprawdzić czy takowa karta występuje w kompie, nie wiem także skąd załatwić odpowiednie sterowniki. Do modemu miałem dołączoną płytę. Myślałem, że tam są sterowniki, ale po włożeniu płyty do napędu jest info o instalacji acrobat readera 7,0, potem jest komunikat, że na windowsie 7 64 bit to nie zadziała. W sumie ten program jest mi niepotrzebny, bo zainstalowałem już wersję 10, ale dalej nie mogę nic kliknąć.

Chcę wiedzieć jedno - co mam zrobić, żeby zadziałał na komputerze stacjonarnym internet?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...