Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KOXUMarcin

Wirus czy ....?

Polecane posty

WITAM

Od nie dawna mam problem, a mianowicie chodzi o to że jak korzystam z internetu to przeglądarka chowa mi się do paska, jak szybko piszę to strona zaczyna mi się ładować od nowa, również jak szybko piszę to pokazuje się napis "8khm" czy jak pisze to zastępuje mi to niektóre słowa, czasem nie zwracam uwagi na to wiec jak z kimś pisze to myślą że se z nich żartuje :) bo o co mi może chodzić. Na początku myślałem że to wina przegrzania laptopa, ale już nie raz zaraz po włączeniu pokazywały mi się te " objawy". Skanowałem komputer antywirusem "avast" i nic nie wykrył. Więc możecie mi coś pomóc ? może ktoś tak miał ?

z góry dzięki.

I jeszcze małe pytanko :) czy można w komputerze sprawdzić, kod instalacyjny jaki był użyty do instalowania systemu. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pobierz Comodo Cleaning Essentials, zrób Full Scan, usuń to co znajdzie, koniecznie napisz (dla dobra planety i niewinnych Pand), co znalazło (dokładna nazwa robactwa), ew. w celu dalszej pomocy, jeśli czyszczenie CCE nie przyniesie skutku. Jeśli Ci się uda usunąć wirusy, to wywal Avasta i zainstaluj coś porządnego, np. Comodo Internet Security (alternatyw dużo nie ma dla niego).

Ew. jeśli chciałbyś się pobawić z tym trochę dłużej, włącz (zanim usuniesz wirusy) program KillSwitch (jest razem z Cleaning Essentials w paczce) i znajdź procesy wirusów, wypisz je.

@BladyPiter

Z własnego doświadczenia, wiem, że Malwarebytes jest gorszy w takich sytuacjach. Primo, to rezydent (dużo marnowania czasu na instalację).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...