Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

num

PC nie uruchamia się...

Polecane posty

Witam,

Na początek konfiguracja:

Procek: i5 2500k podkrecony do 4.5Ghz przy napieciu 1.37 fixed mode

MoBo: Asrock P67 Pro3 B3

Ramy: 2x 4gb corsair xms3 1333mhz

Grafika: Radeon hd6870

Zasilacz: OCZ Stealthxstream 2 600W

A teraz do rzeczy...

Dziś w południe postanowiłem wyczyścić radiator i wymienić pastę na procku.

Po przeprowadzonym zabiegu odpalam kompa no i na początku wszystko fajnie temperatura sie zmniejszyła nawet o te 5 stopni lecz po chwili nagle kompek sie zawiesił komplatenie bez żadnych reakcji ... dobra to reset ... i od tego momentu ruszył na 2sekundy może, zgas znowu na 2sekundy ruszył i zgas, wdusiłem cmos za trzecim odpalil (i tak teraz caly czas 2 razy gasnie i za trzecim rusza) ale glosniczek nie piknął że wszystko ok i non stop czarny ekran na płycie świeci się liczba 45, aczkolwiek nie doszukałem się jej w książce z płyty.

Mogę jeszcze dodać, że drugi raz rozkręcałem i posprawdzałem styki czy wszystko ok.

Kompek już ma ponad pół roku i do teraz działał bez problemu zatem problemu z mocą być nie powinno, poza tym nie sądzę aby ta konfiguracja zjadła więcej niż 600W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak zrobiłem wszystko co mi na myśl przyszło posłałem kompka do serwisu, w którym mam znajomego i wymontowali jeden wentylator z radiatora na jego miejsce dali inny do tego uporządkowali kable (wcześniej trochi po amatorsku były posegregowane jezyk1.gif ), wczoraj tyle co win7 zainstalowałem ... i działa, jednak jest jeszcze druga sprawa, niemam pojęcia czy to normalne czy też nie...

otóż świeżo po uruchomieniu systemu na chwilę pokazuje mi się czarne okienko (w pasku nazwy jest jakaś ścieżka na końcu jest cmd.exe) i znika za moment, wszystko normalnie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub okienko jest od najnowszych sterowników od karty graficznej,mi również na sekundę przy uruchomieniu wyskakuje okienko na pulpicie,to nic złego kolego :)

Tym bardziej że też masz karte z serii HD6xxx jak ja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...