Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altair25

Zalana matryca laptopa?

Polecane posty

Ostatnio postanowiłem wyczyścić sobie matryce laptopa. Po zrobieniu tej czynności włączyłem go i zobaczyłem na 1/3 ekranu przezroczysty pas czy coś podobnego. Nie wiem czy to zalana matryca, bo gdy ten pas obejmuje czarny kolor, to w tym miejscu zaczynają migać jakieś białe paski. Jeżeli jest to zalana matryca to prosiłbym o pomoc w znalezieniu nowej matrycy do laptopa Asus G73JH 17,3''. Będę bardzo wdzięczny. Nie przesyłam screenshota, gdyż jak go zrobię to i tak nie widać tego o czym piszę wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta matrycę da się rozebrać, matryca jest na zatrzaskach. Niestety trzeba to robić w dużej czystości bo każdy paproch w matrycy będzie widać. Podobny problem miałem w iMac-u 22" rozebrałem wyczyściłem i złożyłem. Musisz tylko zrobić to tak aby nie złamać ani nie obrócić foli polaryzującej światło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam zdjęcia. Tak jak powiedziałem widać to szczególnie, gdy pod tym pasem pojawią się czarne barwy. W tym miejscu, wtedy migają białe pasy. Zrobiło się to po umyciu ekranu tak jak już napisałem wyżej. Tego przezroczystego pasa bardzo nie widać(był widoczny po uruchomieniu laptopa po umyciu), ale to co się dzieje po napotkaniu czarnego koloru już tak. Jeżeli to na pewno zalana matryca, to bardzo proszę o pomoc w znalezieniu matrycy 17,3'' do laptopa Asus G73JH. Z góry dziękuję za pomoc.

PS.

Ten pas widać po lewej stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...