Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MegaMiki

Probelm z komputerem, dziwne artefakty

Polecane posty

Witam wszystkich pisze ten temat poniewaz mam pewien problem kiedy wyłączałem komputer ten kiedy zniknął pulpit i się mmiał pojawiac napis "zamykanie systemu" pojawił się czarny ekran z napisac "no signal" Zdenerwowany tym zresetowałem kompa nim się wyłączył i moim oczom ukazał się napis "uruchamianie komputera" poprzecinany wyraźnymi żółtymi paskami. Sam komputer nie chcial sie wlaczyc. Kiedy pokombinowalem troche przy monitorze tzn tym kabelku do niego pojawił się dodatkowo pasek ale niebieski i widoczny na caly moonitor. Dalem sobie spokoj bo myslalem ze to przez karte a karta co dopiero kupiona miala byc odebrana ze sklepu właśnie dzien po awarii tego komputera więc siła rzeczy to mnie nie powinnno interesowac ale szkopul w tym ze chcialbym ja jeszcze sprzedac a niechcialbym wtracic komu innemu jakiegos bubla. Pomozecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..skoro jeśli posiadasz nową kartę,to wyjmij starą i zamontuj nową,wgraj sterowniki,i zobaczysz co będzie,jeśli to samo to nie wina ani starej karty ani nowej,problem mógłby tkwić w złączu od monitora,być może te styki są uszkodzone,poluzowane-te od wejscia kabla do monitora,pożycz od kogoś taki sam kabel z takimi samymi wejściami,jak przy starym kablu,albo samo wejście od monitora jest uszkodzone też to możliwe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jeżeli się okaże, że to nie jest wina karty, wtedy będziemy kombinować. :]

Na serio - nie ma co gdybać, zresztą LukeS podał już kilka potencjalnych możliwości. Aby Cię przestraczyć, dodam jeszcze jedną, a mianowicie uszkodzenie płyty głównej (no cóż, sam chciałeś). ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...