Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oskisko

Monitor - pomoc

Polecane posty

Jestem posiadaczem monitora 19' BenQ G900WA. Przesiadłem się na niego z LG, który iryował mnie swoimi "Power Saving Mode" co powodało, że czasem w ogóle nie reagował na włączanie, ale to nie temat o tym. Do rzeczy - od jakichś dwóch tygodni zauważyłem, że na obecnym monitorze po kilku godzinach włączenia, mniejwięcej w górnym centrum ekranu, pojawia się kilku cm. przeźroczysty pasek, którego wyraźność z czasem narasta i staje się coraz bardziej widoczny. Najbardziej jest on zauważalny na jasnych tłach.

Moje pytanie - czym to może być spowodowane i o co w ógole chodzi? Orientuje się ktoś może ile kosztować naprawa?

PS. Gdy się pojawi to postaram się zrobić i wstawić zdjęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna: NVidia GeForce 9600 GSO

RAM: 4 GB

Procesor: AMD Athlon 2x 7750 2.7 GHz

Dysk: 297 GB

Zasilacz: Tracer 400W Highlander AC ~ 230 V 50 Ghz

Windows 7

Jakby coś jeszcze trzeba było to daj znać.

Wiem, że komputer nie najwyższych lotów, ale ma już 3-4 lata. Do tego gotowiec, co okazało się pomyłką.

Na różnych innych forach ludzie piszą, że może być coś z matrycą. Jeśli tak to aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości, co może być tego przyczyną?

PS. Pasek się jeszcze nie pojawił, ale to pewnie dlatego, że wyłączałem komputer (monitor), bo była burza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskisko możesz mi powiedzieć jak wyłączyć power saving mode w Lg, bo mam z tym problem. Mam nowego kompa zakupionego wczoraj, niewgrany jeszcze system operacyjny i pojawia mi się komunikat power saving mode. I czarny ekran, nie wiem jak to przejść w tryb normalny. Sory, że pytam się w Twoim temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche martwi mnie ten zasilacz. Mysle, ze to jednak uszkodzona karta graficzna. Nie ma napuchnietych kondensatorow kolo wejscia pci-e x16?

Nie znam się za bardzo, ale zaglądając w obudowę nic napuchniętego nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...