Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osioł

Przeglądarki - nie działa mi Flash

Polecane posty

Witam

Od dłuższego czasu mam problem techniczny z poprawnym wyświetlaniem wszystkiego, co jest używane przez flash. Całe problemy rozpoczęły się odkąd, bez mojej zgody, Firefox postanowił zainstalować najnowszą wersje. Jakie są dokładniej objawy? Przykładowo, jeżeli ktoś zamieści na blogu filmik, to zwyczajnie widzę tam tylko puste pole, dodatkowo jak w nie kliknę to słyszę jedynie dźwięk odtwarzanego filmu.

Próbowałem zainstalować najnowszą wersje Flash, było jeszcze gorzej, próbowałem na innej przeglądarce, identyczna sytuacja, instalowałem najnowsze kodeki, nie pomogło, wyłączałem wtyczki od FF, bez zmian, próbowałem nawet wyłączyć "Firewall" sądząc, że coś blokuje, niestety.

Nie mam już żadnych pomysłów, a strasznie jest to irytujące, w szczególności jak chcę obejrzeć tzw. "Live Stream", bo tylko słyszę dźwięk, a nie widzę obrazu.

O dziwo, Youtube działa normalnie i czasem niektóre gry na przeglądarkę (ale większość nie, bo tylko dźwięk słyszę, a obraz jakby dalej się ładował).

Mam Win7, antywirusa COMODO (pełni także funkcje zapory).

Pomoże ktoś? Bo już bladego pojęcia nie mam co zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, też ostatnio mam problem z Firefox'em (ciągle crashuje adobe flash player), także używam COMODE ale znam osoby które go nie używają i od ostatniego czasu mają problemu z Firefoxem i flashem... Mam nadzieje że znajdzie się osoba która nam z tym pomoże :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ostatnio też zauważyłem dziwne rzeczy dziejące się z moja przeglądarką po tym, gdy firefox postanowił zaktualizować się do najnowszej wersji. Przez to filmy wolniej mi się wczytują (tzn. nie chodzi o samo buforowanie tylko moment kiedy film się włącza np. na yt), mam nie kiedy problem z ich wyświetlaniem i występuje ogólne spowolnienie niektórych flashowych skryptów (nie raz przeglądarka mi się przez to crashuje). Domyślam się to przez ten update, ale może następny naprawi te problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nowego, na Exploerze wszystko mi działa jak zainstaluję najnowszą wersje. Na Firefox, wywala mi błąd i nic nie chce działać. Co gorsza nawet jak zainstaluje starszą wersje to nic nie pomaga FF (jedynie co, błędu nie wywala, a i tak są puste okna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak długo nie odpowiadałem, ale nie miałem czasu się tym zająć.

Wyłączyłem na IE to i na FF jest bez zmian. Kolejny raz zainstalowałem najnowszą wersje flasha i nie wywala błędu, ale za to znów zamiast filmików/okien jest puste pole. Próbowałem na YT zrobić z tą akceleracją i zwyczajnie okienko od flasha zawiesza się (czego na IE nie ma miejsca). Także nie mogę już wejść w "ustawienia globalne", bo także się zatrzymuje się w miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś usunąć pliki cookies z YouTube'a? To czasami pomaga.

Wyłącz też AdBlock Plusa, jeśli masz go zainstalowanego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...