Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cassidy005

Głośniki Logitech X-530 - problem

Polecane posty

Witam.

Dostałem dziś od brata na urodziny głośniki Logitech X-530 (5.1), podłączyłem je zgodnie z instrukcją, ale działają tylko dwa przednie i subwoofer. W panelu sterowania zmieniłem z trybu stereo na 5.1, wgrałem sterowniki do karty dźwiękowej, ale nic to nie dało. Chciałem również ściągnąć jakieś stery do samych głośników, ale wszystkie strony odsyłają mnie na stronę producenta, w której ich nie ma. Moja karta jest zintegrowana - VIA High Definition Audio. W czym jest problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zmieniłeś stereo na 5.1 w tym miejscu: PPM na głośniczek -> Urządzenia do odtwarzania -> Konfiguruj?

Zmieniłeś na 5.1 w samych sterownikach (programie dołączonym do sterowników)?

Podpiąłeś dobrze wszystkie kable (zarówno głośniki między sobą, jak i wszystkie końcówki do karty dźwiękowej)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zmieniłeś stereo na 5.1 w tym miejscu: PPM na głośniczek -> Urządzenia do odtwarzania -> Konfiguruj?

Zmieniłeś na 5.1 w samych sterownikach (programie dołączonym do sterowników)?

Podpiąłeś dobrze wszystkie kable (zarówno głośniki między sobą, jak i wszystkie końcówki do karty dźwiękowej)?

Zmieniłem na 5.1 w Panel sterowania>Dźwięki i urządzenia audio>Zakładka "Głośność">Zaawansowane>Głośniki systemu Surround Sound 5.1

Miałem 3 kable z głośnika na karty dźwiękowej zielony, czerwony i czarny, a na karcie mam 6 wejść. Podpiąłem je według kolorów.

Nie działają wcale pozostałe głośniki, czy tylko np w winampie?

Sam mam te głośniki i jakoś z nimi większego problemu nie miałem, aż do przesiadki na winde 7

Nigdzie nie działają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...