Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 09/2012

Polecane posty

Jestem w trakcie wymyślania dzisiejszego przecieku. Aby jednak nie dłużyło się wam czekanie, na początek kilka informacji.

Zaczniemy od tej mniej fajnej, czyli że cena pisma będzie o 1 zł większa.

Fajną jest taka, że nie podwyższamy ceny bez powodu i jak zwykle przy takich okazjach dostaniecie trochę dodatkowych rzeczy do pisma.

W ramach standardowych dodatków: będą 3 pełne wersje gier + bonusowo klient do gry sieciowej. Dodatkowo na płycie będzie kolejna porcja e-booków oraz archiwum CD-Action z roku 2000 (w formacie PDF). Zmieściło się też 5 dem.

A te niestandardowe? Dowiecie się już wkrótce.

Pierwszy przeciek prosty. Dotyczy dodatku do pisma, nie gier na płycie. W odpowiedzi proszę podać co oznacza zagadka a nie strzelać bez zastanowienia.

A oto zagadka:

NG_0726_SZKLARSKA_06.01.jpg

2511147034

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kram w Szklarskiej Porębie(?), a na nim jakieś pierdółki, bzdety czyli tandeta. Na dole są liczby, więc może trzeba je rozszyfrować jakimś szyfrem, ale znalazłem parę liczbowym i nic nie dają. Na pewno nie jest to plakat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NoskyPL - nie wiem jak szukałeś i gdzie ale mi pierwsze wyskoczył link do zdjęcia w helsinkach biggrin_prosty.gif

Ja sam te litery przerobiłem na alfabet - czyli pierwsza litera to a itd. i z rozsypanki wyszło mi badge cd (może to zawsze jakiś trop.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prawidłowo. Najbardziej znanym polskim internetowym bazarem jest Allegro. Po wpisaniu podanego numerka otrzymujemy odpowiedź na zagadkę.

Tipsomaniak

Ale to nie wszystko. Oprócz książeczki w piśmie będzie jeszcze jeden gadżet. Jaki? Dowiecie się w piątek przy zapowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...