Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smok

Daemon tools

Polecane posty

Ściagnełem 4 pliki 3 to sa bin i jeden exe jka klikam na exe to nic sie nie dzieje, wiec próbowałem coś zrobić z tym na tym programie ale jak zaznaczam ten exe w dt to nie moge wejść to dysku :/ co zrobić żeby odpalić ten plik ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że na świecie są więcej niż 3 pliki bin i 1 exe. Niby jak Ci pomóc skoro nie wiadomo co to jest? Bin pewnie otworzysz przez daemon tools.

danio_mag -> Smok nie napisał, że pobrał pirata, więc zakładamy, że pobrał legalną rzecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powinien być?? ja zrobiłem plik cue takim programem ale jak zaznaczyłe go w daemon tolls to i tak to nic nie dało.

Ok udało mi sie programem poweriso zmienić ten najmniejszy plik na iso i teraz można go dać na wirtualny dysk i wejść bez tego błędu że nie można odczytać. tylko jest jedna rzecz, zmieniłem 3 plik ten najmniejszy a trzeba mieć zarejestrowany program żeby więszke pliki można było zmienic :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie uruchomienia Daemon Tools wyskakuje mi:

"nie można odnaleźć wirtualnego adaptera"

Na nagłówku jest napis "Błąd 39". Próbowałem otworzyć jakiś obraz za pomocą Alcohol 120% i wyskoczyło mi:

Błąd 39 (znowu!)

Nie można odnaleźć wirtualnego adaptera.Sprawdź ustawienia ATAPI w BIOSie.

I co z tym zrobić?

( na forum daemon toolsa znalazłem ten błąd ale nie było żadnych odpowiedzi na tego posta)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...