Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lemur13

Komputer strajkuje :@

Polecane posty

Witam !

Mam taki problem, mianowicie komputer gdy jest podłączony do zasilania i się normalnie uruchamia.

Problem polega na tym gdyż ekran się nie uruchamia, myszka nie świeci oraz klawiatura niedziała. Komputer chodzi lecz ani ekran ani inne akcesoria podpięte pod USB nie działają.

I teraz pojawia się moje pytanie czego to wina może karty graficznej ?. Czekam na odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej podopinane oto fotki mniej więcej tak to wygląda.

No raczej podopinane, oto fotki mniej więcej tak to wygląda (moge dać więcej tylko napisz czego). Jak widzimy mam 2 puste miejsca i nwm. czy to ma znaczenie.

post-714965-0-87346300-1342989075_thumb.

post-714965-0-92452800-1342989089_thumb.

post-714965-0-42188700-1342988543_thumb.

post-714965-0-64030700-1342988546_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że na kable SATA wiem tylko mam tam dużo latających kabli (miałem je już przy zakupie kompa). Kable są dociśnięte na 100% oraz odkurzone jedyne co możliwe ,że coś wyleciało :(. Mam 2 laptopy porządne z 2012 i 2008 roki ASUS za ponad 3000 zł . Lecz przydaje mi się laptop stacjonarny i chciałbym go naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... wydaje mi się ,że zasilacz nie jest winny gdyż komputer chodzi bez problemu. Wydaje mi się ,że zasilacz odpowiada za uruchomienie kompa.Przed wystapieniem błedu gdy mocno docisnołem lub poruszyłem wejściami to działało,lecz teraz to lipa. (Z tym zasilacz może się mylę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej spróbuje załatwić i dam znać smile_prosty.gif. Albo przetestuje mój u kolegi na kompie bo też ma problem z zasilaczem smile_prosty.gif.

@@@ gdy zamontowałem zasilacz od kolegi to procesor mi się zagrzał i troszkę śmierdziało aktualnie złożyłem spowrotem i już się nie włancza (może być to wina ,że procesor nie ma styku bo cały czas odpada).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierdział z zasilacza :0 (był mocniejszy,mój 350W jego 400W)[silniejszy mógł być] Ale jakim cudem się spaliło coś ?? mój u niego działał bez zarzutów.

PS. Najwyżej sprzedam go na części. Kości ramu itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...