Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzysiowy22

Problem z aktywacją systemu windows xp home edition

Polecane posty

Cześć, jakąś godzinę temu zainstalowałem system i tak jak napisałem w temacie mam problem z aktywacją po prostu jak odpalam ta aktywacje to mi wyskakują 2 pytania :

-Tak,wykonajmy teraz aktywacje systemu Windows przez internet.

-Tak,chce zadzwonić do przedstawiciela biura obsługi klienta ,aby wykonać aktywację systemu windows.

To ja wybieram to 1... później następne 2 pytania.

-Tak,chcę jednocześnie przeprowadzić rejestracje i aktywacje systemu Windows

-Nie,nie chcę się teraz rejestrować. przeprowadźmy tylko aktywację Windowsa

To ja biorę to 2 oczywiście...

i wyskakuje okienko trwa sprawdzanie połączenia ...i po tym jest takie cos "Nie można ustanowić połączenia z serwerem aktywacji . Sprawdź ustawienia sieciowe i potwierdź.że jesteś w stanie łączyć się z internetem ,a następnie spróbuj ponownie.

Tylko ocb jak ja normalnie po sieci chodzę , Facebook,Onet, itp

Nie wiem o co chodzi ...

Ps:Wczesniej nie miałem problemu z aktywacją dopiero teraz jak zainstalowałem na innym pc system .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile razy juz go użyłeś, nie wiem czy przypadkiem nie ma limitu do trzech komputerów. Sprawdź czy poprawnie wpisujesz klucz licencyjny? Tu masz podobny temat http://forum.pcformat.pl/archive/index.php/thread-153376.html i tutaj http://forum.instalki.pl/witam-mam-problem-z-aktywacja-systemu-windows-t22462.html.

Pozwole sobie zacytować: "Z tym łączeniem, co jakiś czas bywają problemy. Jeżeli masz jeszcze parę dni na aktywacje to się wstrzymaj i próbuj - pewnie za którymś razem "zaskoczy".

Zadzwoń na numer 0801 002.gif kasuje tylko za 1 impuls 003.gif

A zegar systemowy masz dobrze ustawiony?? Może roki Ci się pomyliły i stąd klops :E "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...