Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonata

Komputer się wyłącza przy wpisywaniu dużej literki ś

Polecane posty

Witam, mam problem, taki jak w temacie, otóż od dłuższego czasu nie mogę na swoim komputerze napisać dużej literki "ś". Nie mam pojęcia dlaczego. Szukałem jakiejś pomocy w 'googlach", ale niestety nic nie znalazłem. Nie jest to może jakiś strasznie uciążliwy problem, niemniej dość irytujący. Czy ktoś mógł by mi z tym jakoś pomóc? Mój system to Windows 7 x64 i klawiatura Easy Touch ET-960 Nitro (jeśli to ma jakieś znaczenie).

EDIT

Właśnie odkryłem, że na napisanie dużego "ł" też nie mam co liczyć, bo zostaję wtedy wylogowany. Czyli podsumowując: shift+alt+s wyłącza mój komputer, a shift+alt+l mnie wylogowywuje (ew. usypia komputer, nie zwróciłem do końca uwagi co się stało.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień język na polski w pasku języka. Być może w angielskiej wersji naciskanie tych kombinacji wywołuje różne inne akcje zamiast wpisania odpowiedniej litery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie naciskam przypadkiem shift + ctrl, ani windows + l. Patrzyłem w ustawieniach, mam jak byk wpisane "język polski". Więc to nie to. Trochę to już dobijające, że nie mogę napisać dużego ś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...