Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LordResvain

Zepsute słuchawki i co dalej

Polecane posty

Witam i od razu przepraszam jeśli taki temat był poruszany. Ostatnio tu byłem kilka lat temu, a po pobieżnym przejrzeniu forum nie znalazłem nic co by mi pomogło. ^^

Pożyły 2,5 roku i zdechły. Słuchawki Logitech g35. Wszystko przez cholerny kabel, który od samego początki plątał się i zaginał. Żeby go chociaż trochę wyprostować trzeba było używać trochę siły, no i w końcu przewód poszedł w diabły. Pytanie moje: czy możliwa (a jeśli tak to czy sensowna) jest wymiana przewodu? Czy słuchawki nadają się już tylko na śmietnik?

Jeśli nic z nich nie będzie to jakie inne byście mi doradzili? Zależy mi przede wszystkim na sensownym (na miarę możliwości) dźwięku przestrzennym i wbudowanym mikrofonie. Wolałbym też wydać ok 300 zł, 400 max. Choć byłbym gotów zgrzeszyć (ponad 500 zł) dla Razer Megalodon, za którym już kiedyś się rozglądałem. Tylko czy warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, czytałem sporo nieprzychylnych opinii o jednym i drugim, ale w moim odczuciu g35 są naprawdę niezłe, gra się świetnie, filmy też robią wrażenie. No i dostałem je w prezencie, a kosztowały bodajże 350 zł. Mniej więcej wiem w jakim miejscu poszedł przewód. Zawieźć to do jakiegoś serwisu? Bawić się w McGyvera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się nie uda czy coś to kupujesz nowy kabel (jak chcesz info. to pisz na PW), koszt to około 20 do maks. 40 zł za porządny kabel, do tego możesz kupić oplot za grosze i będzie bardzo solidnie to tego jakość dźwięku na pewno skoczy na +.

Musisz rozebrać słuchawki i przygotować lutownicę (niestety...), ale jest to banalnie proste, kabel jest przylutowany do dość dużej płytki. Na tej płytce jest sporo lutu, wystarczy go rozgrzać, aby zrobił się płynny, wyjąć stary kabel (druciki z niego) i ponownie nagrzać i włożyć 2 druciki z nowego i koniec. Trzeba pamiętać, żeby zrobić supeł, taki jak jest w każdych słuchawkach, żeby kabla nie wyrwać i to cała filozofia, proste jak drut, chyba lepiej zrobić tak, niż wyrzucić te słuchawki na śmietnik, czy sprzedać za grosze.

Na forach do 100 zł za to chcą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oliee0 nie rób mu wody z mózgu, że mu jakość dźwięku skoczy, bo w tych słuchawkach to nie możliwe, ale faktycznie pomysł z wymianą kabla jest ok. Kup dowolny kabel mikrofonowy za grosze i najtańszego Neutrika i daj komuś do zlutowania, całość powinna zamknąć się w 20 zł. Jak jesteś z okolic Zielonej Góry to nawet ja to Ci mogę zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...