Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fddsfwfa11

Wiele problemów po formacie systemu

Polecane posty

Witam,

Musiałem sformatować system ponieważ był bardzo zawalony. Oprócz tego chciałem wyczyścić również 3 pozostałe dyski ponieważ były zawalone i spowalniały pracę... Na jednym z nich miałem wgranego win 7 więc sformatowałem go normalnie jak 2 pozostałe. Na dysku c miałem win xp więc sformatowałem go tak jak zawsze bios bootowanie potem płytka itd. Po wgraniu windowsa cieszyłem się wreszcie że wszystkie dyski miałem czyste i że mam nowy system operacyjny oczywiście xp. Przyszła pora na wgranie sterowników. Podczas wgrywania sterów od płyty ciągle wyskakiwał mi komunikat że nie są one kompatibilne z win xp :O Zawsze wgrywałem i było wszystko dobrze bez żadnych pytań ale nie tym razem.... Przyszła kolej na stery od grafiki (ati hd 4850) i znów to samo... Instalacja prawie doszła do końca a tu nagle (błąd instalacji pakietu :O). Powtórzyłem czynność kilkakrotnie, sformatowałem ponownie dysk i nic. Wcześniej nigdy takie coś mi się nie zdarzyło. Dziś z rana będąc lekko mówiąc wkurzony zainstalowałem win 7. Niby wszystko dobrze stery ładnie się wgrały. No i jest kolejny problem z którym do tej pory sobie nie poradziłem.... Raz że na youtubie jak i na wielu innych stronach wyświetla mi się komunikat że skrypt nie odpowiada czy jakoś tak to jeszcze przy instalacji np cod mw2 na steam pod koniec instalacji wyświetla mi się okno że steam nie odpowiada;((( Wybaczcie trochę sie rozpisałem ale jestem poprostu sfrustrowany tą sytuacją i nie wiem co robić! Wgrywałęm wszystkie allplayery, javy itp a tu dalej nic:( To samo ze steam... Proszę o pomoc nigdy mi się coś takiego nie działo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra widzę że nikt nie spotkał się z czymś takim to może inaczej. Da się jakoś kompletnie sformatować wszystkie dyski bo po formatowaniu z systemu na każdym zostaje ok. 70 mb danych a dysk piszę że jest pusty. Nie wiem już co robić zrobiłem już 4 format i znowu mam xp a sterowniki jak nie działały tak nie działają;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, jak już formatujesz wszystko, to spróbuj pousuwać partycje, tak by dysk był w stanie surowym, a następnie utworzyć je od nowa, po czym sformatować na odpowiedni system plików. Jeżeli masz jakieś ustrojstwa wirusowate na dysku to się ich pozbędziesz i będzie wszystko ok. Wprawdzie ciężko powiedzieć czy to wirusy, ale skoro już formatujesz wszystkie dyski to nie zaszkodzi Ci zrobić jeszcze czegoś takiego dodatkowo. A z innej beczki - masz 1 dysk twardy, czy więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak i jeszcze drugi 250 gb. Kolejny raz sformatowałem teraz wszystko razem z usuwaniem i tworzeniem od nowa każdej partycji więc nic się nie mogło ostać i dalej to samo... Przy instalacji sterownikow ati razem z catalyst cc w wersji powyżej 9.5 (zawsze miałem zainstalowane 11.1 lub 12.6) wyskakuje błąd instalacji pakietu. Nie wiem co robić może coś się stało z płytą główną albo z kartą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...