Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppibo

Temperatury

Polecane posty

Witam. Jak to z tymi temperaturami jest ? Mam i5-2500k i hd 7850.

Grając w BF3 temperatura doszła do 70 stopni... po ok 20 min grania.. na HD 7850 do 63 stopni. Chłodzenie w procku to BOX. Coś jest źle czy tak ma być ?? Ale głośny skurczybyk jest :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do ilu moge dojść z tą temperaturą ?

Ja nie czułbym się komfortowo już przy 75.
I czy taka temperaturka ma wpływ na żywotność procka ?
Jeżeli zamierzałbyś zostawić procka w spadku synowi (prędzej wnukowi), to może jakiś wpływ by miała. ;D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temperatura TCase (można ją nazwać ogólną), a nie rdzeni (i dlatego się o to pytałem). Na rdzeniach może być więcej.

BTW, to w końcu jaką masz naprawdę temperaturę (wcześniej pisałeś o 70 stopniach, teraz, że przekraczasz 72)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie od kiedy się tak dzieje czy niedawno zauważyłeś takie temperatury i ile już nie wymieniałeś pasty na tym bo ta z BOX-a to lipa jakiej mało moim zdaniem.

Ja miałem tak ostatnio właśnie że na moim i3-540 dochodziło do 80 stopni a na początku tak ok 50 trzymał ale to dopiero po ok 1.5 roku użytkowania jak zmieniałem to stara pasta schodziła jak zdrapka w zasadzie sama.

Co do 70 stopni to luzem nie masz się czego bać mi pokazywał często w stresie do 90 nawet i jakoś działał wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście posiadam to http://allegro.pl/chlodzenie-thermalright-hr-02-macho-am3-lga1155-i2502437228.html

Ale to co wstawiłeś też sądzę że spokojnie da sobie radę z tym że moje to wielki kloc jest ;) co do wydajności to na pewno zbliżona.

moim zdaniem wybierz co wolisz i tyle.

I wiesz że będziesz musiał wyjąć płytkę inaczej chyba rady nie da z tego co widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cię używka nie odstraszała by to możesz popatrzeć na to

http://allegro.pl/li...0&string=noctua

Może ci się coś spodoba;)

Tylko musisz popatrzeć czy są jakieś zapinki na twoją podstawkę bo na pewno można sobie takie zamówić u producenta z free ale musisz mieć dowód zakupu płyty, procka, i tego cooler-a;)

Ale to już troszkę zabawy by było więc no nie wiem.

I z tego co mi wiadomo miał byś gwarancję wieczystą ale musisz mieć paragon pamiętaj wink_prosty.gif

Możliwe jest także kupno takiej podstawki ale to już w zasadzie właśnie taka sztuka dla sztuki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...