Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chrupek753

Rozwiązany: Sterowniki od grafiki

Polecane posty

Od jakiegoś czasu denerwuje mnie wieszający się sterownik od grafy. Wcześniej też był kłopot tyle, że wtedy to komputer się resetował, a nie wyskakiwał no signal i potem okienko z informają. Po zainstalowaniu innych sterowników wszystko było ok (i tu problem bo nie pamiętam jakich :P). Zrobiłem formata i problem powrócił tyle, że próbowałem już kilkunastu wersji sterów i zawsze to samo 5-10 min gry i sterowniki się wieszają monitor tak jakby się wyłącza, a po pewnym czasie włącza i wyskakuje komunikat o błędzie. Często jest tak, że tylko twardy reset pomaga. Co może by tego przyczyną ? Dodałem też screen tego komunikatu.

post-236823-0-92348900-1342606628_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta uszkodzona raczej nie jest bo sprawdzaliśmy razem z kumplem na jego sprzęcie i nie ma u niego takiego problemu jak u mnie. Sprzęt prawie identyczny poza ramem (innej firmy). Dziwne, że tak się zaczęło dziać po fprmacie. Karta to HD6950 od Sapphire, a zasilacz to 600W od OCZ.

edit. Po podłączeniu karty od zielonych i zainstalowaniu sterowników takiego problemu nie ma.

edit2. Temperatura w spoczynku waha się między 34, a 37 stopni. Po tym jak wyskoczył komunikat temperatura była wyższa zaledwie 3 stopnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...