Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LukeS

ArcAVir 2012 mały problem

Polecane posty

Cześć,prosiłbym was o małą pomoc,zainstalowałem pełną wersję programu antywirusowego z płyty PC Format 3/2012 ArcaVir 2012,i problem jest taki gdy program jest już zainstalowany,to przestało mi działać autoodtwarzanie płyty CD/DVD,obojętnie jaką płytę włożę do napędu,to muszę uruchomić autorun ręcznie,problem znika jeśli ArcaVir usunę,wtedy autoodtwarzanie znów działa,myslę że to wina programu ArcaVir,można to jakoś rozwiązać?bo obecnie niemam żadnego antywirusa,aten jest interesujący tylko ten problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak kolega wyżej.Zobacz te ustawienia.Tez miałem tego antywirusa z tego samego numeru.Wersja chyba na pół roku i miałem to samo.Po kilku dniach usunąłem bo mnie wkurzał :D. Zobacz w PCWorldzie tam jest Bodajże dobry ESET antywirus który wg.mnie nie powinien mieć takich problemów.Co do tego Arcair pytałem się kumpla który pracuje w znanej sieci supermarketów Kaufla** w dziale z komputerami że ten antywirus to szajas i powiedział żeby jak najszybciej go odinstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to hmm..na razie usunąłem go,a są jakieś inne programy antywirusowe?przede wszystkim darmowe i żeby nie obciążały sprzęt oraz żeby tego błędu przy autoodtwarzaniu nie było,niestety mimo iż w kompach siedzę parę lat,do neta dopiero mam pierwszy raz i niestety moja wiedza na temat programów antywirusowych jest mizerna :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darmowe

nie obciążały sprzęt

Jeżeli się znasz na komputerach wystarczająco - to żaden antywirus nie jest potrzebny (mówi to osoba która po roku używania komputera nie miała żadnego, a sformatowała tylko dlatego bo zmieniała sprzęt)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP

trochę na sprzęcie się znam,o grach nie mówie bo wiadomo,ale na temat sieci jestem cięki,ale lepiej byłoby coś wgrać,aby czasem jakis babol mi nie wszedł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz antywirusy na okres próbny testowy (30 dni) http://www.dobreprog...Windows,26.html Zobacz może Ci się cos przyda.Niektóre programy antywirusowe w wersji próbnej większej niż 30 dni można dostać w gazetach takich jak PCWorld, PCFormat, CZy Komputer Swiat (cos takiego).

P.S Tu masz podobny temat na forum co twój. http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=194410&hl=

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...