Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiqARBUZ

Głośność mikrofonu w słuchawkach maleje z czasem rozmowy!

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam nietypowy problem, bowiem im więcej mówię przez mój mikrofon ze słuchawek Creative Fatal1ty tym bardziej spada poziom głośności. Zaobserwowałem to teraz podczas rozmowy z kolegą na Skype i w ustawieniach nagrywania (po kliknięciu prawym na ikonkę głośnika przy godzinie). Czym to jest spowodowane i jak to naprawić? Z góry dziękuję za wszystkie udzielone odpowiedzi. smile_prosty.gif

EDIT: Zauważyłem, że jak mam bardzo blisko mikrofon, to mi maleje szybciej, a jak mam oddalony, to muszę głośno mówić, by mi tak ściszało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, problem tkwi w automatycznym zmniejszaniu głośności w Skype podczas gdy mówisz głośniej. Problem jest banalny do rozwiązania, wystarczy wejść w ustawienia Skype, następnie w zakładkę Ustawienia Audio, a na koniec odznaczyć opcję Automatycznie dostosuj ustawienia mikrofonu. Zmiany zapisujemy i to wszystko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaś również działała wadliwie, włączałem sobie Właściwości:Mikrofon i wystarczyło powiedzieć kilka słów, by głośność ze 100% spadła do połowy, a kończyło się na 0% i musiałem ręcznie podwyższyć ją właśnie w tych właściwościach. Może do gadania ma sam sprzęt? Bo korzystam z mikrofonu marki xxx za 15zł. Ale mniejsza o to, myślę że to, co napisałem w moim pierwszym poście pomoże rozwikłać problem autora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...