Skocz do zawartości

sterowniki do karty graficznej, przyspieszenie sprzętowe

karta graficzna sterowniki przyspieszenie sprzętowe directx 11

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

vakosss

vakosss
  • Forumowicze
  • 4 postów
witam mam taki problem pojawil sie komunikat o przyspieszeniu sprzetowym ze jest wylaczone i zebym je wlaczyl sprawdzalem przez dxdiag ekran i opcje directu 3d i te inne sa niedostepne.Zmienialem system z win ultimate 32 bit na win home premium 64 bit mam laptopa lenovo g560 i teraz dopiero pojawil sie ten blad czytalem inne wpisy na roznych forach i to pewnie wina zlych sterownikow ale probowalem instalowac rozne do mojej karty a mam standardową karte graficzną nvidia geforce gt 218 i nie dzialaly tylko pokazywal sie komunikat ze sterownik nie moze znalezc odpowiedniegi programu czy moglbys mi jakos pomoc jesli tak albo masz jakies pytania to pisz. Dzięki

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

Monoceros

Monoceros

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów
Ja mam pytanie ;) Czy przed tym całym zainstalowaniem sterowników odinstalowałeś stare sterowniki i wszystkie programy z nimi związane ? Bo mogą się gryźć i taki może być skutek :)

Dodany obrazek

vakosss

vakosss
  • Forumowicze
  • 4 postów
odinstalowywalem je ale za kazdym razem pojawial sie komunikat zeby uruchomic ponownie komputer albo kiedy instalacja prawie sie zakonczyla  wyskoczyl blad ze program nie znalazl odpowiedniego sprzetu do instalacji

Monoceros

Monoceros

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów
Możesz podać co to za błąd ci tam wyskoczył.Chodziłoby o dokładną treść komunikatu.(Wtedy zobaczymy czy da się coś z tym zrobić)

Dodany obrazek

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

vakosss

vakosss
  • Forumowicze
  • 4 postów
ten sterownik graficzny nie mógł odnaleźć zgodnego sprzętu graficznego taki komunikat

Monoceros

Monoceros

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów
Proponuję usunąć wszystkie stare i nowe sterowniki które dotyczą tej karty graficznej .Wyczysć rejestr np.programem CCleaner.Wejdź na stronę producenta i zainstaluj najnowsze sterowniki.Proponuję usunąć wszystkie stare i nowe sterowniki które dotyczą tej karty graficznej .
Tu masz ich stronę http://www.nvidia.pl...ex.aspx?lang=pl i wpisz poprawnie co tam ma być bo przypuszczam że popełniłeś pomyłkę przy wyborze.

Edytowany przez Monoceros, 18 lipiec 2012 - 12:39.

Dodany obrazek

vakosss

vakosss
  • Forumowicze
  • 4 postów
nie mogę odinstalować starych sterowników nawet przez ccleaner moze podasz mi inny sposob bo gdy niby odinstalowalem pojawia sie komunikat aby uruchomic komputer i gdy uruchamiam go odrazu instaluje sterownik windosowski  i dalej jest to samo nie rozumiem a i jak mozna reinstalowac directxa z 11 n 9.0c

antros22

antros22

Primaaprilisowy Ekspert Niszowy

• [Ekspert] Sprzęt PC
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6384 postów
Możesz spróbować jeszcze programu DriverSweeper (opis). Poza tym ściągałeś/instalowałeś te sterowniki? Ponadto instaluj je ręcznie (wybierz sam miejsce ich lokalizacji).
EDIT: Nie wiem, o co Ci chodzi z tą reinstalacją directa? Mogę jedynie napisać, iż 11 masz wbudowany w system (Windows 7) i się go nie pozbędziesz. Co najwyżej możesz doinstalować DirectX 9 (a właściwie to dodatkowe/uzupełniające biblioteki).

Edytowany przez antros22, 19 lipiec 2012 - 02:09.

"Problem z podaniem konfigu"? Użyj CPU-Z
Programy monitorujące m.in. temperatury: | HWMonitor | GPU-Z | Core Temp | SpeedFan |
Do testowania RAM: | Memtest86+ | GoldMemory |
Testujące/obciążające podzespoły komputera: | Prime95 | OCCT |
Diagnostyka dysków (m.in. odczyt S.M.A.R.T.) | HD Tune i HD Tune Pro | CrystalDiskInfo | MHDD (zaawansowane narzędzie, nie wiesz jak działa - nie używaj)|

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników