Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kanarek15

Nie moge uruchomić komputera po czyszczeniu

Polecane posty

Czyściłem komputer jak zawsze, odłączyłem 3 kabelki z płyty głównej które przeszkadzały, czyli od dysku, hd audio i taki szeroki ATA.

Po czyszczeniu, podłączyłem wszystko jak było, wciskam POWER, światełka mignęły wiatraki się tylko ruszyły i wszytko się zatrzymało. Wciskam kilkakrotnie power i nie reaguje.

Zacząłem dociskać kable i się uruchomił. Wyłączyłem go i poruszałem kablami znowu, żeby mieć pewność, że wszystko ok i znowu nie chce odpalić..

No i po chwilowym dochodzeniu, znalazłem winowajce 'karta graficzna' po odłączeniu 2 kabli zasilających komputer się uruchamia, a jak je podłącze to znowu nic z tego.. Tylko, że wcześniej odpalił z kartą graficzną. Nie wiem co jest, zachowuje się jak by nie miał siły się uruchomić.

Teraz uruchomiłem go na zintegrowanej karcie, tej od płyty głównej..

Czyściłem wiele razy komputer nigdy coś takiego mi się nie przydarzyło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem kartę graficzną, odłączyłem 3 kable i dużym pędzelkiem takim do makijażu (używam go tylko do kurzu, jest czysty) zacząłem wymiatać kurz, trochę podmuchałem, a to co zostało na spodzie obudowy wyciągnąłem odkurzaczem. Samą kartę graficzną z wierzchu też pędzelkiem odkurzyłem, a wentylator wydmuchałem. Zanim podłączyłem komputer to stał około godzine.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robiłem, odłączyłem wszystko podłączyłem jeszcze raz i nic z tego.

Ale teraz odkryłem coś nowego i to chyba nie jest wina karty.

Komputer nie chciał uruchomić się bez karty, docisnąłem palcem płytę główną, uruchomił się, wyłączyłem go, wciskam power i nie działa...

Przed chwilą za 4 próbą włączenia uruchomił się, bez dotykania czegokolwiek, dziwne..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...