Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c0r

Rozwiązany: Allegro - jak zapłacić prowizję

Polecane posty

Witam. Podobno za wystawienie czegoś na allegro trzeba zapłacić prowizję. Jak mam ją zapłacić? Przecież to zaledwie parę groszy, czy trzeba zrobi to przelewem? na innej stronie czytałem, że gdzieś po roku od wystawienia oferty przychodzi od allegro list informujący o tym, jaką kwotę trzeba zapłacić. czy to prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda,sam mam konto na Allegro,ale jeśli masz 1zł,5zł czy 7zł prowizji to się nie martw,powiadomienia nie otrzymasz że masz zapłacić,w moim przypadku jest tak gdy przekrocze prowizji 9zł,wtedy przychodzi powidomienie od Allegro że do tego miesiąca,tego dnia musisz zapłacić za nią

Można zrobić przelewem,w tytule napisz Opłaty Allegro

Ja tam po roku gdy miałem jakieś 4,60zł na minusie nic do mnie nie przyszło,dopiero kiedy te bariere 9zł przekroczyłem,przyszedł mail

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

tak jak napisałem,u mnie jest tak gdy te 9zł mi się nazbiera,to dopiero dostaniesz e-mail od Allegro że musisz zapłacić

jeśli masz te parę groszy,lub kilka złotych to nie musisz płacić,choć jest taka możliwość,ale ja tak nie robie,bez sensu przelewać na konto 2,4 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...