Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CuDaCzEk

Problem

Polecane posty

Witam ponownie. Problem tkwi przy włączaniu różnych typów gier. Np. włączam Minecrafta pogram 5 min pojawiają się dziwne pasy na ekranie lecz nie całkowite i komputer się zawiesza. Po tym resetuje się i jest wszystko o ale jeżeli chcę zagrać też w inna gre dokładnie tak samo jest tylko że dłużej. I ja bym obstawiał na kartę graficzną GTS 250. Jest jakieś rozwiązanie. Z góry dzięki.

Dodam jeszcze że pierwszy raz pojawiło to się dziś w nocy około 1. Lecz przy grze w wota ale już nie dało sie go zresetować po ponownym włączeniu go już nie chciał włączyć systemu :/. Ale dziś rano było ok lecz po ponownym włączeniu gry stało się to samo ale już sam się zresetował :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HwMonitor nie pokazuje mi karty graficznej więc odpada a gpu-z temp w stresie ma 75*C (Jakiś tydzień temu czyściłem ją) A jakby to był monitor komputer nie łapałby zwiech... Właśnie przed chwilą zainstalowałem najnowsze sterowniki i na razie wszystko jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli praktycznie problem rozwiązany,temperatura raczej w porządku.Zainstalowanie nowych sterowników pomogło,więc nie ma się czym za bardzo martwić.Co do tych zwiech to tak masz racje,ale te całe pasy mogły oznaczac też kłopoty z monitrem.Karta graficzna nie musiała byc tu wcale winna ale była biggrin_prosty.gif a okładniej wina leżała po stronie sterowników.Temeratura karty w spoczynku czy pod obciążeniem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...