Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

A w tym numerze będzie trochę rzeczy. Zaczniemy od tego, że będzie Tipsomaniak plus nieznany jeszcze gadżet.

Na płycie będzie kolejna porcja e-booków oraz archiwum CD-Action z 2000 roku w formacie PDF. Znalazło się też miejsce na 5 dem.

A teraz wracając do najbardziej interesującej zawartości płyty.

bonusowo:

klient gry Brick-Force PL

pełne wersje:

Heroes Over Europe

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory PL

Driver: Parallel Lines PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że niezły Brick Force (klient, ale jednak), to jeszcze gra o świetnej tematyce - Heroes Over Europe. Dla mnie wyśmienity początek. Niedawno po raz kolejny przechodziłem HAWXa i z pewnością spróbuję swych sił w innych realiach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes over Europe? Dziękuję, postoję. O ile dobrze pamiętam recenzant strasznie ją zjechał m. in. za to że wymaga trzech dłoni do grania, menu ustawiania grafiki praktycznie nie istnieje, a pada nie da się podłączyć. Mam nadzieję że coś się poprawiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Macie racje, jak nie plakat to pewnie plan lekcji, eweentualnie naklejki (jak kiedyś z L4D cz GoW). Ale mam nadzieję, że nie zaprzestaniecie dodawać plakatów - może w numerze grudniowym albo kwietniowym? Bo choćby ten Darth Malgus z SWOTORa jest piękny zwłaszcza jak się czytało "Oszukanych". O Batmanie czy Pip Boyu nie wspominając :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...