Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

susscrofa

Windows 7 problem z instalacją

Polecane posty

Mój problem jest następujący.

W komputerze miałem zainstalowany Windows 7, była jakaś awaria i doszło do uszkodzenia dysku twardego. Dysk trzeba było wymienić na nowy. I teraz kiedy próbuje zainstalować mojego Windowsa wyskakuje mi komunikat o niewłaściwym kluczu produktu.

Co zrobić? Straciłem Windowsa za za kilkaset złotych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem instalujesz Windowsa z plyty, tak? Czy jest to dopiero druga instalacja systemu z podaniem tego klucza? Z tego co sie orientuje to M$ stosuje ograniczona ilosc instalacji/aktywacji Windy z jednego klucza. Jesli limit zostal juz wyczerpany, to pomoc Ci moze jedynie obsluga klienta, w ktorej po weryfikacji oryginalnosci systemu moga zresetowac licznik aktywacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz - przy instalacji wymagany jest klucz (zwykle - w przypadku niektórych OEM jest inaczej). Dzieje się to zanim system się zainstaluje więc nie ma możliwości przekroczenia liczby instalacji - co najwyżej aktywacji (ale ta jest po instalacji). Jeśli komunikat występuje przy instalacji (nie przy aktywacji - to jest później) to na bank albo to nie jest klucz od tej instalki, albo źle go wpisujesz, albo jest coś nie tak z klawiaturą, lub jej ustawieniem.

Jeśli komunikat dotyczy aktywacji (ale wygląda na to, że nie, ta jest z reguły automatyczna ale jak się nie powiedzie to zostaniemy poinformowani, tyle, że raczej nie o nie takim jak trzeba kluczu, a o pirackiej wersji systemu i tym, że aktywacja się nie powiodła) - należy skontaktować się z Microsoft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...