Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xRaager

Problem z Komputerem

Polecane posty

Witam, mam pewien problem , a mianowicie od pewnego czasu wszystkie gry mi sie zacinaja i pomaga tylko reset , sprawdzalem temperatury OCCT i HWmonitorem i wszystko wydaje sie być okej , nigdy wczesniej nie mialem czegos takiego jak teraz , czy to gram w Bf 3 czy to w Mafie 2 , zawsze po okolo 40-50 minut gry poprostu gra staje i nie moge zrobic nic oprócz zresetowania kompa

Mój Sprzęt :

Procesor : AMD Athlon II X3 425 2.70GHz

Karta Graficzna : Nvidia GeForce GTX 550ti

Ram: 6.0 GB

Płyta główna: Gigabyte MA770T-UD3

Zasilacz:CHIEFTEC : 650 V

Z góry dziękuje za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatury, rzeczywiście, w normie (powiedziałbym, że w sumie niskie).

Jak już masz program OCCT i nie jest Ci on obcy, na początek, przeprowadź test procesora oraz karty graficznej (testuj mniej więcej tyle czasu, po jakim następuje zwiecha, czyli godzinę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku, nie chodziło mi raczej o temperatury, a bardziej o to, czy procek i karta działają stabilnie. Skoro nie było błędów, ani żadnych innych "cudów" to najprawdopodobniej - tak.

Pozostaje zasilacz, pamięć i dysk (ewentualnie to problem programowy), no i płyta główna (tej już nie sprawdzisz).

Tak więc, jak już zaczęliśmy sprawdzanie, to sprawdźmy co się da. Przetestuj RAM programem Memtest86+ (myślę, że trzy godziny to minimum). Podaj także S.M.A.R.T. dysku, możesz do tego użyć programu HD Tune (zakładka Health).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...