Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WitcherPL

Komputer nie chce się włączyć po odłączeniu zasilania.

Polecane posty

Witam

Po wymianie dysku, gdy odłączam na noc komputer od zasilania, na drugi dzień podłączam zasilanie, naciskam mój "guzik" od komputera i nic się nie uruchamia. Dopiero po 15 minutach klikając guzik komputer startuje. Nie wiem co jest tego przyczyną. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCZ Stealth 500W to mój zasilacz. Wszystko jest dokładnie podłączone, sprawdzałem wiele razy. Problem jest tlko wtedy gdy odłącze go od zasilania, musze odczekać pare minut i dopiero da rade go włączyć. Czy ta usterka może uszkodzić inne komponenty ? (o ile to usterka). Kolega miał mój stary zasilacz a wyjechał nad morze, aktualnie nie mam od kogo porzyczyć zasilacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak piszesz że to po odłączaniu zasilania to prawdopodobieństwo że to zasilacz jest wyższe niż że to coś innego.Ja bym raczej próbował tak jak koledzy wyżej radzili podmienić zasilacz i sprawdzić zarówno jak chodzi na nowym zasilaczu twój komputer,oraz jak chodzi komputer kolegi na twoim zasilaczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpiszesz w google mój temat to ci się pojawi kilka stron. Sprawdzałem dziś rano, to nie wina RAMu, Dysku, Karty Graficznej, Procesora ani nawet napędu CD/DVD, komputer uruchamia się dopiero po restarcie BIOSU. Wszystko wskazuje na to ze to zasilacz albo jest coś z płytą główną, dziś postaram się podmienić ten zasilacz i zostawić komputer na noc bez zasilania.

Włożyłem zasilacz kumpla, co prawda jest to Modecom feel I ale uruchamia się normalnie. Czyli wina spada na mój zasilacz OCZ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...