Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pienioxd

Darmowy i dobry program do optymalizacji systemu

Polecane posty

@Monoceros

CCleaner to program do czysczenia rejesrtu, może pomóc w poprawie pracy komputera, ale tylko trochę.

I z tą zabaweczką trzeba uważać, bo po resecie Windows może już nie wystartować.

@pienioxd

Szukasz czegoś do optymalizacji, czy podkręcenia sprzętu?

Tune Up Utilities 2012 - Z nawy wnioskuję, że to jakiś "podkręcacz"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tune Up Utilities 2012 nie polecam, testowałem go - program jest tak świetny, że wywalał mi z rejestru wpisy odpowiedzialne za wyświetlanie ikony baterii na pasku zadań, czy wyświetlania dodatkowych kolorów paska start, pod pretekstem niepotrzebnych, błędnych i obciążających system wpisów! Dodatkowo program jest płatny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CCleaner wg mnie jest dobry korzystam z niego od 1.5 roku i mnie nie zawiódł.Pamiętam że w testach przeprowadzonych przez PC Format bądź KomputerŚwiat wypadł on najlepiej i przebijał nawet inne programy.Jest to program do czyszczenia rejestru ale nie tylko co można zobaczyć tutaj http://www.dobreprog...dows,13061.html czytając "Główne funkcje programu".Mi się nigdy nie zdarzyło żeby po jego korzystaniu Windows mi nie wystartował.Poza tym możecie poczytać komentarze pod jego opisem i zobaczyć czy jest zły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EpicFace:

Sprawdź informacje o programie przed ich podaniem na forum. I nie polecaj czegoś, czego nie jesteś pewien.

@pienioxd:

Z programami do optymalizacji trzeba bardzo uważać (inna sprawa, że ta "optymalizacja" to przeważnie ściema). Bardziej przydałby się program to usuwania śmieci (np. TFC by Oldtimer) oraz programy do czyszczenia i defragmentacji rejestru (samo czyszczenie nie da pożądanego efektu, a może jeszcze bardziej zaszkodzić . Tu poleciłbym m.in. programy Auslogic (Registry Cleaner i Registry Defrag)). CCleaner w połączeniu z defragmentatorem rejestru też się nada.

A tak na marginesie - Twojej maszynce coś dolega, że szukasz takiego programu, czy pytasz z ciekawości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...