Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kertix

Rozwiązany: Karta graficzna-zasilanie.

Polecane posty

Witam,

Mam pewien problem. Mianowicie ostatnio gdy otwierałem mój komputer w celu wyczyszczenia go zauważyłem że do karty graficznej wchodzi 1 kabel zasilający. Problem jest taki że karta ma 2 miesjca obok siebie na takie kabelki. I rzeczywiście jest taki 2 przewód, który wisi sobie luźno obok karty. I tutaj jest moje pytanie: Mam go podłączyć czy nie? Dodam że komputer był składany w graalu,przez pracowników tamtego sklepu.Moja karta to: Asus Radeon HD6850 DirectCu.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie chodzi Ci przypadkiem o crossfire.Jeśli tak,to można twoją karte połączyc chyba z drugą i w ten sposób zwiększyć wydajność poprzez zastosowanie dwóch kart graficznych.Może to być też dodatkowe zasilanie,jakbyś załączył zdjęcie to by było łatwiej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mu o to że po prostu ma dwa wejścia do zasilania karty graficznej. Jedno wejście nie jest podłączone do zasilania, a kabelek wisi obok niepodłączony. I się pyta czy musi podłączyć dwa kable zasilające karte graficzną. Ja nie jestem pewnien ale wydaje mi się że tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, proszę was ;) W niektórych High-endowych kartach są 2 dziury na zasilanie ;) Zapewniają one większą stabilność podczas podkręcania. Często karty działają nawet z podłączonym jednym kabelkiem, ale zaleca się podłączenie dwóch. Jeśli masz taki kabel to śmiało podłączaj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...