Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maximao

''mrugający'' internet

Polecane posty

Witam.

Założyłem ten temat, ponieważ mam pewien problem. A mianowicie ''mruga'' mi internet.

To znaczy internet ma takie fazy, że wyłącza się na 15 sekund co minutę przez jakiś czas.

Jest to dla mnie problem szczególnie irytujący, bo jestem zapalonym graczem gier MMO, i nie mogę sobie pozwolić na takie problemy z połączeniem.

Dodam że skanowałem komputer w poszukiwaniu wirusów (avastem), i robaków wszelkiej maści (malwarebyte anti malware) i nic nie wykryło.

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie odnoszę wrażenie że to ma coś wspólnego z routerem, który mam w domu od stycznia. Mniej więcej w tym okresie zaczęły występować te zakłócenia. Przez kilka dni były, i potem - aż do teraz nie było z nim AŻ TAKICH problemów, więc to ignorowałem.

Dostawcą internetu jest lokalna kablówka, Tesat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz od nich jakiś modem? Jeśli tak to połącz komputer bezpośrednio z modemem i sprawdź czy również się rozłącza. Jeśli nie, to sprawdź czy masz najnowszy firmware w routerze (jeśli nie to zaktualizuj), przywróć router do domyślnych i przeprowadź ponowną konfiguracją. Powiedz mi jeszcze czy WAN masz jako Dynamic IP (DHCP) czy Static IP?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...