Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rolnik591

tp-link td-w8901g zmienione hasło admina?

Polecane posty

Witam. Otóż mam taki problem że nie mogę zalogować na stronę główną routera (192.168.1.1).

Sytuacja wygląda tak, że dziś rano normalnie się mogłem zalogować a musiałem kilka opcji poprzestawiać. Wszystko się powiodło, to co chciałem zmieniłem, internet działa dobrze. Około godziny 16 zalogowałem się na stronę routera żeby sprawdzić czy wszystko działa. User: admin hasło: admin

Normalnie się zalogowałem. Nic nie przestawiając odłożyłem telefon na miejsce (chwilowo nie mam komputera). Około 10 minut później przyszedł kolega mojego brata a brat wyszedł z prośbą żebym mu wpisał hasło dostępu do internetu (w tym przypadku wpa/wpa2 psk).

Wpisalem, wszystko działało. Kiedy mój brat z nim wyszli na dwór, chciałem się zalogować aby ustawić opcję przekierowania portów (mam zamiar bawić się z serwerami), a tu ku mojemu zaskoczeniu ukazuje się komunikat: "autoryzacja nie powiodła się. Ponowić próbę?"

Wkurzony chciałem się upewnić czy wpisalem dobre hasło. Wpisalem 5 razy poprawnie z negatywnym skutkiem. Chciałem zalogować się przez inna przeglądarkę ale było to samo. Chwyciłem telefon mojej mamy. To samo.

Czy to możliwe że router w wyniku błędu systemu przestawił hasło?

Czy jest inny sposób na reset hasła niż całkowity reset systemu routera?

Potrzebuje pomocy bo 6 lipca zacznie się moja zabawa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...