Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paczek263

nie mogę zainstalować systemu

Polecane posty

witam posiadam dysk segate barracuda st380011a 80 gb ata procesor jakiś stary sempron 1,7 ghz karta graficzna radeon 9550 agp 8x płyta główna gigabyte k8ns zasilacz jakis tracer 400w(wiem ze syf ale przy takim starym sprzecie wystarcza) i gdy chcę zainstalować windowsa 7 home premium 32 bit to wyświetla się błąd(kiedy jest napisane windows loading files zaraz po tym on wyskakuje) że system nie mógł się uruchomić i jest podana sciezka file/windows/system32/boot/winload.exe to samo jest z betą windowsa 8 podłączyłem dysk do swojego obecnego sprzętu normalnie zainstalowałem siódemkę ale gdy podłączam go do tych starszych komponentów to gdy jst napis trwa uruchamianie systemu windows wyskakuje błąd i są 2 opcje pierwsza żeby przywrócić system a druga spróbuj ponownie (jedna i druga nie działą/nic się nie dzieje) podczas gdy na obecnym kompie system normalnie z tego dysku startuje.dodam że próbowałem przekładać ram i gdy włoże ram do 2 slotu(płyta ma 3) to na ekranie nic się nie wyświetla tak samo w 2 slocie tylko w 1 działą ram ddr 512 mb. o co tu chodzi? na pewno nie zasilacz bo próbowałem na moim poprzednim delta electronix 350 w i też nie działa.dodam że stało sie to z dnia na dzień. wyskoczył ten błąd mysłalem ze wystarczy tu zwykły format(nawet nie chce sie uruchomić instalator systemu) a to niestety nic nie dało. o co tu chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysk działa bo pisałem że pod nowym komputerem dziła poprawnie i uruchamia się z niego system a pod tym starym jest błąd amem testu nie zrobię bo nie uruchomię nawet systemu . w swoim komputerze mam pamiec ddr2 a w starym ddr wiec w swoim tez tego testu nie zrobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...