Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikro13

Pentagram MP4 - czy podlega to gwarancji.

Polecane posty

Zakupiłem PENTAGRAM Cineo GOLD P5119 29 lipca 2010 roku. Przez półtora roku działał sprwanie i dobrze, jednakże mam ostatnio z nim problemy.

Dwa przyciski się zacinają (te od przewijanie i zmieniania utworów), tzn. trudno jest przełączyć utwór, bo całkiem prawdopodobne jest, że przycisk sięzatnie i poprzeskakuje w przód o kilka utworów. Przeglądanie menu jest koszmarem. Wygląda na to, że tak jakby wcisnęły się w MP4 i nie mogą wrócić do normalnego ułożenia, bardzo lekkie dotknięcie może spowodować przełączenie.

Dodatkowo w menu pojawiają się foldery których nie można skasować oraz niedziałające piosenki. Ogólnie jest skopane oprogramowanie (chyba to).

Mam pytanie. Czy można oddać takie urządzenie pod gwarancję, czy byłoby to rozpatrzone jako:

- uszkodzenia powstałe w wyniku zabrudzenia urządzenia, a także powstałe przez przedmioty obce, które dostały się do urządzenia, pyły itp. (nic do środka się nie dostało, owszem są pod ekranem drobinki pyły, ale jest ich mało, MP4 jest ogólnie schludna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wiesz, że działanie klawiszy nie jest spowodowane zabrudzeniem (da się to wyczuć - zabrudzone wyraźnie inaczej się "klika"), to jak najbardziej gwarancja. Reszta może być zarówno wynikiem zacinających się klawiszy, jak i mieć z nimi wspólną przyczynę - uszkodzony soft lub elektronikę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się to wyczuć - zabrudzone wyraźnie inaczej się "klika"

Problem polega na tym, że wogóle nie do się "klikać". Klawisze tak jakby były cały czas wciśnięte i lekkie "smyrnięcie" powoduje ich akcje. wygląda na to, że lekko przestawiły się w stosunku do obudowy i przez to zacięły. Czy jest to wynik zabrudzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...