Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dedexus

Program do naprawy rejestru.

Polecane posty

Witam, otóż chodzi mi program do naprawy rejestru. Może zacznę od początku. Chodzi mi o wyniki badań rejestru wykonane przez ReglClean Pro i Uniblue Registry Booster. Oba programy, wskazują, że mój rejestr nie jest w najlepszym stanie. Głównie chodzi o komponenty Com i ActiveX (resztę udało mi się już naprawić). Próbowałem wszystkiego, CCleaner, TweakNow RegCleaner 2011, Wise Registry Cleaner, Auslogics Registy Defrag, PowerTools Liste 2011 i Resume Registry Shower 2009. Powiem szczerze, że skończyły mi się już pomysły. Bo o ile inne elementy naprawiłem, to właśnie Com i ActiveX nadal jest uszkodzony. Może ktoś zaoferuje jakiś program, do naprawy tego elementu. Za pomoc z góry serdecznie dziękuje.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programy do czyszczenia i analizowania rejestru często podnoszą fałszywe alarmy. Jeśli nic złego się z systemem nie dzieje, to możesz to spokojnie olać. A tak na przyszłość, to programy czyszczące rejestr dają wielkie nic jeśli chodzi o wzrost wydajności systemu, jeśli po ich użyciu nie przeprowadzisz defragmentacji rejestru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...