Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chromu

Problem kolegi prawdopodobnie z routerem

Polecane posty

Witam z góry przepraszam za brak pełnych danych ale gdy tylko kolega zjami się na GG to uzupełnię informacje. Zatem Kolega ma szybkość połączenia 25Mb/s , modem niestety nie wiem jaki, jego dostawca sieci to UPC , Router jakiś zupełny no name , ale łatwo się tam dostanie za pomocą cm piconfig bo posiada Windows7 64 bit Home Edition . IP jego na pewno jest zewnętrzne , graliśmy na przykład w Call of Juharez za pomocą normalnie internetu ;p Zresztą inni gracze byli więc.Hmm wydaje mi się ,że ip ma stałe. Myślę ,że ma ustawienia fabryczne w routerze.Problem jest taki chcieliśmy sobie pograć w Fifę 12 przez Origin . Kolega łączy się i wszystko jest niby dobrze ale laguje dosyć pokażnie - po czym ukazuje się błąd synchronizacjii. Kolega instalował grę z internetu .

Wyszukanie aktualizacjii i naprawa instalacjii nie pomogły Poziom Firewall w grze średni taki jak mój dodał grę do wyjątków zapory oraz Avasta

Model modemu EdiMax BR-6204WLg- Wszystko fabryczne, tylko zmienione hasło do wifii

Jakieś pomysły? Z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gamerangerze też koledze zdarza się odmienna historia . jak próbuje dołączyć do gry zrobionej przeze mnie pojawia sie np w Heroes3 błąd synchronizacjii .Mało tego przy wciśnięttym alt+tab Wifi wyrzuca z trybów mulitiplayer . Resetowanie nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...