Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

heydude

firefox - problem z youtube

Polecane posty

Mam pewien problem z youtube na firefoxie. Za każdym razem, gdy próbuję włączyć filmik na youtube pojawia się informacja "An error occurred. Please try again later.". Gdy filmik jest na innej stronie, pojawia się tylko puste miejsce na stronie. W innej przeglądarce (chrome) nie ma takiego problemu.

Odinstalowywałem flasha, przeinstalowywałem wtyczkę itp. Nie mam pomysłu co dalej, jakieś propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nedawno miałem ten problem, ale z Operą. Z tego co napisałeś wynika, że zrobiłeś reinstal tylko samego Flasha...

Weź jeszcze raz odinstaluj Adobe'a a potem Firefox'a, a następnie ponownie zainstaluj przeglądarkę a potem Flasha.

Jeżeli przy pobraniu starszej wersji flasha, będzie chciał się on aktualizować, pamiętaj aby nie mieć wtedy otwartej Mozilli, bo to powoduje błędy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń wszystkie ciasteczka z YouTube'a. Najlepiej zablokuj też zapisywanie nowych (PPM > Pokaż informacje o stronie > Uprawnienia > Zapisywanie ciasteczek > Blokuj). To powinno rozwiązać ten problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem firefoxa, to chyba wykasowało ciasteczka? Wcześniej już tego próbowałem i nie pomogło niestety.

Teraz mi wpadło coś do głowy. Przy instalacji inmportowałem ustawienia z chrome. Zastanawiam się, czy to mogło mieć jakiś wpływ na mój problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...