Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2012

Polecane posty

Allods Online - prycham na ten tytuł, bo jest to MMO smile_prosty.gif

WRC - fanie, że się pojawi na krążku. Lubię dobre rajdy i po słabym Rajdzie Polski będzie to niezła odskocznia od Dirta na X360(który niestety nie jest już tym, czym była genialna seria Colin McRae Rally).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tym lub następnym wydaniu powinien znaleźć się Tipsomaniak. Czy mam rację ?

A tak ogólnie jeśli to trzeci pełniak to satysfakjonowuje mnie bardzo. Ostatnia ścigałka ( Rajd Polski ) nie ucieszył Mnie, ale to tylko moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra rajdowa jako trzeci pełniak ? To się nazywa udane otwarcie numeru smile_prosty.gif A już poważniej - miło, jako fan Colin-ów Mcrae, chętnie obadam tą grę, a nawet jeśli nie będzie czegoś co mi w gust trafi w pozostałych pełnych wersjach, to już jest dobrze, bo mimo lata, nie spędzam całych dni na graniu. No, by podtrzymać stereotyp gracza - nałogowca, powiedzmy, że się staram wink_prosty.gif Kto wie, może kiedyś DIRT wyląduje na płytce CDA ? Anyway - jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dam grze szansę, ale trudno jej będzie wygrać z Dirtem2, który też jest na dysku wink_prosty.gif

Czekam na jutro, ale już dla samych rajdów kupię nowy numer- tak trzymać.

Edit: Kolejny przeciek jeszcze dziś, więc jutro już wszystko będzie rozstrzygnięte smile_prosty.gif

Edit2:

@down

Podejrzewam, że jakieś fantasy, ale po cichu liczę na coś w stylu Lema ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, ostatni trzeci pełniak który mnie miło zaskoczył to Gothic 3 Złota edycja, ten będzie drugim. Lubię takie ścigawki, choć może nie być tak dobry jak DiRT to i tak zagram. Ja również trzymam kciuki za Ghosta, by się wyrobił jeszcze dziś z kolejnym przeciekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...