Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KafarPL

Rozwiązany: Flash (filmy) zawiesza kompa

Polecane posty

Problem jak w temacie. Występował od dłuższego czasu, ale dopiero teraz mnie wkurzył na tyle żeby się zwrócić o pomoc.

Przy oglądaniu filmików z YT (nie zauważyłem żeby problem występował z innymi playerami/stronami...chociaż może raz czy dwa się zdarzyło) średnio co piąty filmik zawiesza mi kompa. No a w zasadzie flash a nie sam filmik :P. Z początku myślałem że to wina przeglądarki, więc zainstalowałem od nowa Operę (od jakiegoś czasu Foxa używałem) ale problem dalej występował. Zainstalowałem więc Chrome...ale też jest to samo. Czasami, ale bardzo rzadko, w Chrome wywala błąd że wtyczka flash przestała działać a po tym też się zwiecha robi.

Zaznaczam iż problem występuje tylko i wyłącznie przy filmikach

Jakieś propozycje ? Nie mam ochoty reinstalować systemu (pobieranie tych kilkudziesięciu giga od Aiona by mnie dobiło....)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Flash się sam aktualizuje w Chrome więc tutaj nic. Parę minut temu właśnie też pomyślałem o sterach do grafy, ale na razie robię skan systemu. Spróbuję później odinstalować flasha i zainstalować starszą wersję. Jak nie pomoże to spróbuję z tym przyspieszeniem

EDIT: Po aktualizacji sterów i odinstalowaniu flasha na razie wszystko chodzi - hula na flashu wbudowanym w chrumka. Jak na razie git, zobaczymy co będzie później. Potestuję do jutra i się odezwę.

EDIT2: No i jak na razie git. Po zainstalowaniu nowych sterów do grafiki oraz odinstalowaniu flasha z kompa filmiki się nie zawieszają (jak na razie :P). Może po prostu flash na kompie się gryzł z flashem wbudowanym w chrome...chociaż nie, bo na innych przeglądarkach też zwiechy były. No nic, jak znowu się zacznie zawieszać to poproszę o otwarcie tematu. Jak na razie do zamknięcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...