Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomek89

Pomoc z Pendriwe 32gb

Polecane posty

Czesc wam. Z pozoru wyglada banalnie ale az tak glupi nie jestem zeby zakladac nowy post nie pytajac wczesniej wujka google:P ale do rzeczy. chodzi o to ze mam nowego pendriwe 32 gb- marka nieznana(prezet) i nie moge zmienic systemu plikow z fat32 na ntfs. Probowalem za pomoca windowasa ale przy koncu formatowania wyskakuje okienko" system windows nie mogl zakonczyc formatowania" program HP USB DiskStorgate format tez nie dal rady. Macie moi drodzy internauci jakas sensowna odpowiedz??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zmienić system plików za pomocą linii komend. Tą metodą dysk nie zostanie sformatowany jeśli konwersji dokonujesz z fat32 na NTFS!

Jeśli się nie mylę wpisujesz:

convert <litera twojego dysku, ktory bedziesz konwertowal>: /FS:NTFS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ze nie jest rozbieralny. LInia komend tez probowalem i to tez nie pomoglo. pozniej znalazlem w necie to :

http://www.dobreprogramy.pl/System-Windows-nie-byl-w-stanie-dokonczyc-formatowania-rozwiazanie-problemu,Blog,19370.html

ale ja mam XP a TO jest zrobione na 7 i nie moge znalesc odpowiednikow :D Jest to dla mnie nowosc bo juz wczesniej zmienilem system plikow i wszystko dzialalo jak nalezy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie ekspercie sprawdzilem Penka programem CHip Genius ale nie znam sie na tym wiec zamieszczam ponizej link do tego co sie tam wyswietlilo

http://imageshack.us/photo/my-images/545/uo0003h.jpg/

Ten drugi program pokazal cos takiego :

The media is likely to be defective.

7.6 GByte OK (16058825 sectors)

23.5 GByte DATA LOST (49444407 sectors)

Details:0 KByte overwritten (0 sectors)

0 KByte slightly changed (< 8 bit/sector, 0 sectors)

23.5 GByte corrupted (49444407 sectors)

0 KByte aliased memory (0 sectors)

First error at offset: 0x00000001ea139200

Expected: 0x00000001ea139200

Found: 0x0000000000000000

H2testw version 1.3

Writing speed: 8.90 MByte/s

Reading speed: 7.47 MByte/s

H2testw v1.4

Nic a nic mi to nie mowi wiec daje to Wam! eksperta:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobbit musze obalic Twoja teorie, wsadzilem na penka 11 plikow po okolo 700mb(filmy) wyszlo rowno 10 gb(:D) zajetego miejsca na dysku przenosnym tj pendriwie wiec sadze ze bedzie mial te 32gb tylko z nieznanych mi przyczyn nie moge mu zmienic teego cholernego systemu plikow na ntfs, a nie mam zamiaru bawic sie w dzielenie plikow na mniejsze niz 4gb!

Hipnotyzer moglbys podac konkretny link z ktorego mam sciagnac OW narzedzie bo nie bardzo rozumiem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten link do nikad mnei nie zaprowadzil. a pliki spokojnie plyna z kompa na penka i na odwrot tlyko zeby nie mialy wiecej jak 4gb. Nic mu nie pomaga, planuje go zaniesc do jakiegos sklepu gdzie sie kompy naprawia, moz etam cos poradza bo czuje sie bezsilny;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...