Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deerka

Rozwiązany: Telewizja satelitarna TP + router LINKSYS WAG54G2 - problem

Polecane posty

Witam, otóż ostatnio mam nie lada problem z ogarnięciem telewizji od TP (teraz Orange) na dekoderze Samsung SHD85 i routerze LINKSYS WAG54G2. Mianowicie, dekoder potrzebuje połączenia z internetem (nawet z tv przez satelitę), co ma zapewnić livebox. Z racji tego, że to trochę lichy sprzęt, używam lepszego routera. Wszystko było ustawione ok (jakoś mi się to udało ogarnąć w ustawieniach routera dawno temu) i działało sprawnie do niedawna, a od może miesiąca zaczęły się schody. Na dekoderze wyskakuje problem z połączeniem, co uniemożliwia oglądanie tv. Ktoś może wie jakie powinny być ustawienia DHCP etc. dla podobnego dekodera? Przypominam, że wcześniej wszystko działało sprawnie (dekoder podłączony do routera przez kabel ethernet. Gdy włączam dekoder dioda na routerze świeci, więc to chyba nie sprawka kabla). Może Orange wprowadził jakieś ograniczenia związane z modemami innymi niż livebox? (przed wystąpieniem problemu z połączeniem zauważyłem nową szatę graficzną menu dekodera, pewnie przeszedł jakąś aktualizację - może to jest przyczyną?)

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...