Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BialyMurzyn

Wolne rozpakowywanie rar i przenoszenie plików

Polecane posty

Witam.

Post umieszczam w tym dziale, bo nie wiem czy umieścić to w Sowtware czy Hardware, ale ja i mój portfel liczymy na to, że dobrze wybrałem.

Mam problem z rozpakowywaniem plików rar, przenoszeniem plików i instalacją większych plików. Dzieje się to niesamowicie wolno, a kilka dni temu było w porządku. Wczoraj defragmentowałem dysk i rejestr, czyściłem rejestr, a jako że to nic nie pomogło, to zrobiłem format C:\. Niestety dalej jest to samo. 7zip pokazuje, że na początku wypakowywanie pliku to prędkość ok. 17mb/s, a po kilku chwilach spada do ok. 200kb/s. Tak samo gry instalują się niesamowicie długo. Chciałem zainstalować Titan Questa dla sprawdzenia czasu i trwało to coś koło 3 godzin. Co mogę z tym zrobić? Prosiłbym aby wszelkie porady były napisane dość łopatologicznie, bo już przez dłuższy czas komputer służy mi jedynie do łażenia po necie, grania w coś, albo szukaniu tabów do gitary i nie wiem co jak się teraz robi. Jeżeli miałbym czymś wykonać jakieś testy, to chciałbym żeby były to programy darmowe, albo trial.

Specyfikacja komputera:

Windows 7

Intel Core i5

GeForce GTS250

Fatality 550W

Gigabyte GA-P55-UD3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...