Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whitas

Dość nieprzyjemny problem..

Polecane posty

Witajcie, słuchajcie mam problem z sprzętem.. Tzn. mam problem taki, że serwis który powinien naprawić to widocznie nie pomógł a tylko to była strata czasu.. W obecnej chwili sprzęt nadal zachowuje te same objawy tzn:

- Po uruchomieniu wentylatory i jakby chłodzenie samego sprzętu uruchamia się i jakby ma chęć pracy, jednakże monitor nie pokazuje nic, jest totalnie czarno, powinno pokazać cokolwiek, że nie ma systemu, przejście do BIOS ale nie dzieje się dosłownie nic w tym kierunku, serwis przeprowadził aktualizacje BIOS-A i co się okazuje u nich podobno działa, jednakże w rzeczywistości jest inaczej i zaczynam się szczerze wkurzać.. Wygląda to tak, że zapala się, wszystko odpala ale nie pokazuje wgl. obrazu (jest czarny jak...), kombinowano wszystko i co się okazało nawet z karty graficznej nie zareagowało, jednakże obraz powinien wystartować z płyty głównej z gniazda D-SUB. Jednakże nic się tak nie dzieje, powiedzcie mi macie jakieś pomysły..? W najgorszym razie odsyłam sprzęt im, mają złożyć aby działało i tyle, jednakże mam czas do poniedziałku, potrzebuję konkretnych sensownych porad..

Sprzęt:

AMD Athlon ll 4x2,6ghz

Brutus 410

Thermaltake 29BP

Asrock Aicafe55

Vertex3D RadeonHD 6850

GoodRam 1x4gb 1333mhz

Dysk: Samsung

Zasilacz: Aerocool 450W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...